Aktualności

Ślady Gdyni w Krakowie – konkurs fotograficzny

Konkurs fotograficzny

Konkurs fotograficzny "Ślady Gdyni w Krakowie" w ramach kampanii "Odetchnij w Gdyni".

03.12.2021 r.

Co mają wspólnego Kraków i Gdynia, czyli stary gród z widokiem na góry i młode nadbałtyckie miasto? Fotograficzna odpowiedź na to pytanie należy do Was! Odnajdźcie ślady Gdyni w Krakowie, zróbcie zdjęcia i przyślijcie je na konkurs. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody, w tym pobyt w jednym z gdyńskich hoteli.


Konkurs fotograficzny „Ślady Gdyni w Krakowie” to część kampanii „Odetchnij w Gdyni”, która jest skierowana do mieszkańców południowej Polski.

Poprzez kampanię Gdynia chce podzielić się pełnym jodu, czystym, świeżym, morskim powietrzem. Jednak nie tylko. Chce również pokazać bogactwo walorów turystycznych czy atrakcje, które są dostępne przez cały rok, jak żywa kultura, dzika natura czy wyjątkowa w skali kraju i świata modernistyczna architektura. A także gościnną atmosferę połączoną z licznymi pakietami turystycznymi przygotowanymi specjalnie dla osób podróżujących nad morze poza sezonem.

Warto przyjechać do Gdyni o każdej porze roku, również zimą. A jednym ze sposobów na odwiedzenie miasta może być udział w konkursie fotograficznym „Ślady Gdyni w Krakowie”. Jedna z nagród to m.in. pobyt w ekskluzywnych, czterogwiazdkowych gdyńskich hotelach: Courtyard by Mariott Gdynia WaterfrontMy Story Gdynia i Hotelu Nadmorskim!

Do wygrania jest w sumie sześć pakietów prezentowych: 3 nagrody główne + 3 nagrody dodatkowe – wyróżnienia.

Aby wygrać jedną z atrakcyjnych nagród, należy zrobić zdjęcie w Krakowie i wysłać na nasz konkurs. Zdjęcia muszą przedstawiać związki Krakowa z Gdynią. Zachęcamy do kreatywnego i niestandardowego podejścia do tematu. Ministerstwo Śledzia, ulica Świętojańska… a może małe morze właśnie w sercu Krakowa? Wybór należy do Was! Każdy ślad weźmiemy pod uwagę. Ważne, aby na jednym zdjęciu symbolicznie połączyć ze sobą dwa – pozornie odległe – miasta Gdynię i Kraków.

Można zgłosić dwie fotografie. Konkurs potrwa od 3 do 28 grudnia do godz. 23:59. Aby wziąć w nim udział, wystarczy przesłać zdjęcia na adres mailowy: promocja@gdynia.pl lub opublikować je na Instagramie, dodając hasztagi: #OdetchnijwGdyni, #GdyniawKrakowie, a także oznaczyć na zdjęciu instagramowy profil @gdynia_official.

Nadesłane prace oceni jury, które wybierze 6 najlepszych zdjęć. Liczą się walory artystyczne oraz kreatywność fotografii.

Zwycięskie zdjęcia zostaną opublikowane na stronie www.gdynia.pl. Po ogłoszeniu wyników nagrody zostaną przesłane pocztą tradycyjną. Organizator konkursu skontaktuje się z każdym ze zwycięzców drogą mailową lub w wiadomości prywatnej na Instagramie.

Wyniki konkursu ogłosimy 30 grudnia.

Regulamin konkursu jest do pobrania w załączniku pod artykułem.

Naładujcie baterie, przetrzyjcie obiektywy i ruszajcie na fotołowy w poszukiwaniu Gdyni w Krakowie!
Odetchnij w Gdyni City break