Pakiety turystyczne

Odetchnij w Gdyni kulturalnie

Kolaż zdjęć przedstawiający wnętrze Muzeum Emigracji i Muzeum Miasta Gdyni

Muzeum Emigracji i Muzeum Miasta Gdyni

Odetchnij w Gdyni kulturalnie – to pakiet skierowany do osób, które uwielbiają poznawać historię miejsc, w których odpoczywają, są ciekawe nowych doświadczeń i wrażeń kulturalnych. A przy tym lubią kreatywną rozrywkę i chcą efektywnie spędzić czas. Z myślą o turystach chcących zwiedzić miasto od nieco innej, niż zwykle strony, przygotowaliśmy pakiet zniżek do Muzeum Miasta Gdyni i Muzeum Emigracji.

  • bilet ulgowy na zwiedzanie indywidualne lub grupowe w Muzeum Miasta Gdyni

 
Muzeum Miasta Gdyni – to muzeum dokumentujące dzieje Gdyni, ale także ośrodek promocji polskiego i europejskiego designu. Wystawa stała „Gdynia – dzieło otwarte” jest wędrówką przez historie często mniej znanych gdyńskich rodzin, ukazane na panoramicznym tle dziejów Pomorza i Polski. Oprócz tego w Muzeum są prezentowane warte odwiedzenia wystawy czasowe, w tym z cyklu „Polskie projekty. Polscy projektanci”.
 
Więcej informacji o Muzeum Miasta Gdyni na stronie: www.muzeumgdynia.pl
 
Jak skorzystać z oferty?
Przy zakupie biletów w kasie podaj hasło kampanii „Odetchnij w Gdyni” oraz nazwę hotelu i numer rezerwacji.
 
  • 50% zniżki na zwiedzanie grupowe w Muzeum Emigracji, darmowy audioprzewodnik po wystawie do biletu indywidualnego oraz 10% zniżki w sklepiku muzealnym i restauracji Mondo di Vinegre

 
Muzeum Emigracji – to najnowsze gdyńskie muzeum. Opowiada o historii polskich emigrantów i wkładzie Polaków w dzieje świata. Wystawa stała Muzeum Emigracji w Gdyni to pierwsza ekspozycja w kraju w tak obszerny sposób opowiadająca historię emigracji z ziem polskich w okresie ostatnich 200 lat. Przybliża przeżycia ludzi opuszczających ojczyznę, ich obawy, nadzieje, a także przyczyny i skutki emigracji. To interaktywna opowieść o ludziach wyruszających w podróż w nieznane, o przemianach cywilizacyjnych i gospodarczych, których doświadczyli, o legendzie Gdyni i polskich transatlantykach.
 
Po zwiedzeniu Muzeum Emigracji, warto udać się do restauracji Mondo di Vinegre, ulokowanej na II piętrze budynku. Kuchnia oferuje gościom ofertę sezonową: wiosenno-letnią oraz jesienno-zimową. Podstawą serwowanych dań są wysokiej jakości produkty i oryginalne kompozycje. Poszukujących nowych doznań estetycznych zachwyci wnętrze oraz przepiękny widok na morze.
 
Więcej informacji o Muzeum Emigracji na stronie: www.polska1.pl
 
Jak skorzystać z oferty?
Przy zakupie biletów w kasie lub wizyty w restauracji, podaj hasło kampanii „Odetchnij w Gdyni” oraz nazwę hotelu i numer rezerwacji.

Partnerami akcji „Odetchnij w Gdyni” są obiekty:

- Hotel Antares***
- Hotel Baltic**
- Hotel Courtyard by Mariott Gdynia Waterfront****
- Hotel Dom Marynarza**
- Hotel Gdynia Boutique***
- Hotel Jakubowy***
- Hotel Mercure Gdynia Centrum***
- Hotel Morski***
- Hotel My Story Gdynia****
- Hotel Nadmorski****
- Hotel Quadrille Relais & Chateaux*****
- Hotel Różany Gaj****
- Hotel Willa Lubicz***
- Longstay Premium Apartments
- Mały Żagiel

Odetchnij w Gdyni i zarezerwuj nocleg w najlepszej cenie bezpośrednio w obiekcie!

WAŻNE! Pakiety obowiązują w miesiącach grudzień 2023 - marzec 2024 i można je ze sobą dowolnie łączyć. Aby móc aktywować ofertę, potrzebujesz potwierdzenia (numeru rezerwacji) wykupionego noclegu w hotelu w Gdyni, który jest partnerem akcji „Odetchnij w Gdyni”.

  • ikonaOpublikowano: 21.12.2023 10:00
  • ikona

    Autor: Estera Grubert (e.grubert@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 21.12.2023 11:47
  • ikonaZmodyfikował: Estera Grubert
ikona