Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

1119 (719) 2013-10-11 -2013-10-17

Zapisy na zajęcia sportowe

Joanna Mitrosz-Cieślak - dwukrotna olimpijka w gimnastyce artystycznej otwiera klub Arabeska Fitness na Leszczynkach.
Joanna jako olimpijka dała wiele radości - do ubiegłego roku mogliśmy jej kibicować na najważniejszych imprezach świata z Igrzyskami Olimpijskimi włącznie. Tym razem chce dać nam jeszcze więcej: własny czas, zaangażowanie i osobistą pomoc.
W minionym roku Joanna oficjalnie zakończyła swoją karierę sportową. Po półrocznej przerwie powraca w roli trenera - instruktora w Arabeska Fitness Clubie.
Arabeska Fitness Club (ul. Chylońska 55) oferuje zajęcia dla dzieci, jak i dorosłych oraz proponuje unikalną formułę treningu: ćwiczy rodzic - ćwiczy dziecko. W ofercie zajęcia dla dzieci: balet, gimnastyka artystyczna, break dance, hip-hop, cheerleaders, dla dorosłych, body ball, body shape, core training, kickboxing, latino style, pilates, stretching, tbc, zdrowy kręgosłup, zumba, zumba sentao, wspólne zajęcia dla dzieci i dorosłych: bokwa, gimnastyka. Więcej informacji na stronie internetowej: www.arabeskafitness.pl.

***

Klub KENDO prowadzi w październiku, we wtorki i czwartki o godz. 18.20 zapisy do grup początkujących. Zapisy odbywają się w siedzibie Szkoły Podstawowej nr 23, przy ul. Grottgera, Wzgórze św. Maksymiliana. Kendo jest japońską sztuką walki na miecze. Bushido, Sekcja Kendo YMCA Gdynia: e-mail: gdynia@kendo.pl. Strona internetowa: www.kendo.gdynia.pl.

***

MZKS Arka Gdynia prowadzi zapisy chłopców urodzonych w roku 2007 do sekcji piłki nożnej.
Wszystkich, którzy chcą grać w Arce zaprasza na treningi które odbywają się we wtorki o godzinie 19.00 w hali lekkoatletycznej GOSiR i w soboty o godz. 8.15 w hali gier GOSiR w Redłowo.
Informacje o zajęciach bezpośrednio u trenera Mirosława Zimnego, tel. 501 643 089.