1150 (750) 2014-06-06 - 2014-06-12

Ruszają letnie wystawki

Najbliższa tura wystawek odpadów wielkogabarytowych w Gdyni rozpocznie się w sobotę 7 czerwca i potrwa do 26 lipca 2014 roku. To okazja aby pozbyć się niepotrzebnych mebli, elementów stolarki okiennej czy dywanów.

7 czerwca stare graty będą zbierane w dzielnicach Babie Doły, Obłuże, Oksywie i Pogórze. Kolejne wystawki w pozostałych dzielnicach Gdyni będą się odbywały zgodnie z poniższym harmonogramem:

TerminDzielnice
14 czerwcaCisowa, Chylonia, Pustki Cisowskie-Demptowo
28 czerwcaDziałki Leśne, Grabówek, Leszczynki
5 lipcaChwarzno-Wiczlino, Witomino Leśniczówka, Witomino Radiostacja
12 lipcaMały Kack, Orłowo, Redłowo
19 lipcaKamienna Góra, Śródmieście, Wzgórze Świętego Maksymiliana
26 lipcaDąbrowa, Karwiny, Wielki Kack

Ruszają letnie wystawki w GdyniPrzypominamy, że odpady zmieszane, segregowane, budowlane, zielone i niebezpieczne nie są zbierane w trakcie wystawek. Za ich uprzątnięcie (wrzucenie do pojemników na odpady, zamówienie usługi odbioru lub dostarczenie do Punktów Zbiórki Odpadów Niebezpiecznych) odpowiadają właściciele i zarządcy nieruchomości.

Na stosach układanych przed pergolami śmietnikowymi lub nieruchomościami mogą znaleźć się jedynie meble, stolarka okienna, boazerie, dywany, karnisze, armatura sanitarna, wanny, sprzęt AGD, pojedyncze opony itp.

Odpady inne niż WIELKOGABARYTOWE nie będą odbierane w ramach wystawek!

Odpady należy wystawiać w sobotę, do godziny 12.00. Dostępne ulotki informacyjne, z dokładnym opisem zasad wystawek  dostępne są tutaj. Zarządcy i właściciele mogą je bezpłatnie pobrać, wydrukować i wywiesić do wiadomości lokatorów. Pozwoli to uniknąć błędów i nieporozumień.

Informacje o gospodarce odpadami komunalnymi w Gdyni na stronie: http://smieciodnowa.pl/

ikona