1174 (774) 2014-12-12 - 2014-12-18

Spotkania rodzinne w PPNT Gdynia

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? Bardzo łatwo. Wystarczy w najbliższą sobotę, 13 grudnia w godz. 11.00-14.00 odwiedzić Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni. W budynku nr III odbędzie się druga odsłona „Spotkań rodzinnych", podczas których dzieci wraz z rodzicami wykonają własnoręcznie ozdoby świąteczne, pierniki i przytulanki.
Spotkanie zostanie wzbogacone o wizytę piłkarzy Arki Gdynia, którzy pomogą w tworzeniu świątecznych ozdób. Kolejne spotkanie, tym razem o charakterze świątecznym, to również okazja do wysłuchania Iwony Lange, autorki książki dla dzieci „Mądrości leśnych gości". Poza tym dzieci spędzą czas z mamami z Klubu Luzu i Frajdy, Centrum Aktywnej Rodziny TOTU, oraz Grupy Zabawowej Celebrytki Oksywskie.
W Parku będzie można kupić także gotowe ozdoby. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na rzecz hospicjum dziecięcego Bursztynowa Przystań. Ozdoby zostały wykonane w trakcie warsztatów w pracowni Deco Hobby. Poza tym, odwiedzając w tygodniu kramik przy kolegiacie przy ulicy Świętojańskiej, w zamian za dar dla hospicjum, będzie można wybrać sobie dowolną dekorację. Sklepik będzie czynny w dni powszednie w godz. 10.00 - 12.00.
Wstęp wolny.
Więcej: www.gdyniarodzinna.pl