1201 (1001) 2015-07-31 - 2015-08-06

Casting do musicalu Piotruś Pan - zaproszenie do wielkiej przygody!

Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej w Gdyni poszukuje wokalnie i aktorsko uzdolnionych dzieci:

- dziewczynki w wieku od 10 do 14 lat

- chłopcy w wieku od 8 do 14 lat (przed mutacją),

do głównych ról w legendarnym musicalu Jeremiego Przybory i Janusza Stokłosy „Piotruś Pan” w reżyserii Janusza Józefowicza.

Na przesłuchania, które odbędą się w Teatrze Muzycznym w Gdyni w niedzielę, 30 sierpnia 2015 i i poniedziałek, 31 sierpnia 2015 w godz. 12.00-20.00, należy (na pamięć) przygotować co najmniej dwie z załączonych piosenek (piosenki można pobrać ze strony www.muzyczny.org). Zgłoszenia z podanym dniem castingu oraz wybraną rolą należy przesyłać na adres e-mail: sekretariat@muzyczny.org.

Kandydatki do roli Wendy powinny biegle opanować duet „Ogarnie nas przypływ", a także jedną z solowych piosenek: „Ten jeden pocałunek" lub „Piotrusiu powróć z nami tam".

Kandydaci do roli Piotrusia Pana powinni znać swoją partię w duecie „Ogarnie nas przypływ" oraz jedną z piosenek: „Adieu, kapitanie Hak” lub „Żyj nam Skierlinko".

Kandydaci do roli Misia (8-10 lat) i Janka (12-14 lat) powinni poznać swoje partie w piosence „Awantura o lek".

Zagubieni Chłopcy muszą umieć śpiewać „Pieśń Zagubionych Chłopców" i „Adieu, kapitanie Hak".

Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w wielkiej przygodzie w której zmierzymy się ze złowrogimi piratami, ogrzejemy się w kręgu indiańskich ognisk i odkryjemy nowe lądy. A wszystko to w najnowocześniejszej technologii 3D!

Premiera spektaklu zaplanowana jest Dużej Scenie w kwietniu 2016 roku.