1210 (1010) 2015-10-09 - 2015-10-15

W Gdynia InfoBox coś dla każdego

Gdynia InfoBox (ul. Świętojańska 30) zaprasza:

- w poniedziałek, 5 października o godz. 17.00 - Biuro Planowania Przestrzennego Miasta Gdyni - dyskusja publiczna nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części nadmorskiej dzielnicy Orłowo. Sala, I p.

- we wtorek, 6 października o godz. 17.00 Klub Polskiego Podróżnika - „Ruszamy w Beskidy”.

Kasia i Maciej Marczewscy, blogerzy podróżujący po Polsce, podpowiedzą jak zorganizować 2-tygodniowy urlop w okolicach Beskidu Śląskiego i Żywieckiego. Pokażą gdzie warto pojechać, co zobaczyć i jak wyszukiwać kolejne pomysły na wycieczki po Polsce. Dodatkowo, na spotkaniu będą rozdawać darmowe mapy i przewodniki od organizacji turystycznych z Polski. Sala I p.

- w środę, 7 października

w godz. 10.00-13.00 - TVP Gdańsk „Czas Gdyni” - realizacja programu telewizyjnego. Utrudniony dostęp do sali głównej, I p. oraz wieży widokowej.

godz. 17.30 - Gdyński Chór Kameralny - próba otwarta. Założycielem i dyrygentem Gdyńskiego Chóru Kameralnego jest Piotr Klemenski – absolwent klasy organów w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Jego muzyczny życiorys i edukację uzupełniają stypendium w Papieskim Instytucie Muzyki Kościelnej Pontificio Istituto di Musica Sacra w Rzymie oraz kilka lat prowadzenia chórów i zespołów kameralnych. Sala, I p.

- w piątek, 9 października 17.00 - Prelekcja o historii Gdyni – „Wieś”. Spotkanie poprowadzi dr Ewelina Marciniak – historyk, licencjonowany przewodnik po Trójmieście, członek Koła Przewodników Oddziału Morskiego PTTK.