Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

1237 (1037) 2016-05-20 - 2016-06-02

Festiwal Gier Planszowych w Gdyni "Gramy' już po raz dwunasty!

Zapraszamy wszystkich fanów gier planszowych na koleją edycję ogólnopolskiego święta gier bez prądu czyli Festiwal GRAMY. Dwunasta edycja tej imprezy odbędzie się już 28-29 maja w Gdynia Arena!
Festiwal GRAMY to niepowtarzalna szansa dla wszystkich pasjonatów planszówek, osób poszukujących ciekawego sposobu na spędzenie czasu i rodzin z dziećmi, na poznanie nowych gier, wzięcie udziału w 10 turniejach, w tym jednych eliminacjach do Mistrzostw Polski, a przede wszystkim świetną zabawę przez cały weekend!

Formuła festiwalu jest prosta - przez całą sobotę i niedzielę w Gdynia Arena gramy w gry planszowe, od klasyki takiej jak Carcassonne, Dobble czy Wsiąść do Pociągu, aż po zupełne nowości, które niedawno ujrzały światło dzienne. W Festiwalowej wypożyczalni dostępnych będzie ponad 700 tytułów, od prostych gier imprezowych po zaawansowane strategie. W wyborze oraz tłumaczeniu zasad wspierać będą uczestników wolontariusze - Żółte Koszulki. Dostępna będzie także lista „20 gram" - lista sugerowanych przez nas gier, które każdy powinien spróbować. Listę gier „20 gram" oraz pełną listę tytułów dostępną podczas imprezy znajdują się na stronie www.festiwalgramy.com

Zapraszamy także do wzięcia udziału w turniejach gier planszowych - w programie przewidziano aż 10 różnych konkurencji, w tym najbardziej oczekiwane Eliminacje do Mistrzostw Polski w gry: Królestwo w Budowie (Rebel.pl) i Santiago (Trefl)!

Dla młodszych uczestników przygotowana będzie strefa Poszukiwaczy Przygód, gdzie znajdzie się wiele atrakcji tj. dmuchany zamek czy specjalnie przygotowana mata sumo.

Przez cały weekend będzie można odwiedzić także specjalne stoiska trójmiejskich firm Trefl oraz Rebel.pl, które prezentować będą swoje nowości i topowe produkty w promocyjnych cenach. Na stoiskach będzie można również wygrać atrakcyjne nagrody w konkursach obiegówkowych.


Data: 28-29 maja 2016;
Godziny: 10.00 - 18.00;

Miejsce: Gdynia Arena, ul. Kazimierza Górskiego 8,
Bilety: bilet jednodniowy 15 zł/os, bilet dwudniowy 20 zł/os, bilet rodzinny - 10 zł/ dzień (obowiązuje dla grupy liczącej min. 3 osoby, w tym min. 1 dziecko w wieku szkolnym i/lub dla posiadaczy karta Gdynia Rodzinna), dzieci do 6 lat - wejście bezpłatne!

Więcej informacji i bilety: http://festiwalgramy.com/
Fanpage na FB: https://www.facebook.com/FestiwalGRAMY
Twitter: https://twitter.com/Festiwal_GRAMY