1290 (1090) 2017-09-15 - 2017-09-21

Gdyńskie Dni Sąsiadów

Zapraszamy na Gdyńskie Dni Sąsiadów, czyli lokalne wydarzenie, które odbędzie się 16 września o godz. 10.00. Będzie ono okazją do wspólnej zabawy, grillowania i wzięcia udziału w loterii.
Maisto wraz z OPEC Sp. z o.o. oraz elektrociepłownią EDF Polska SA zapraszają mieszkańców Śródmieścia, Wzgórza Św. Maksymiliana i Redłowa na Gdyńskie Dni Sąsiadów. W godz. 10.00-15.00 sąsiedzi spotkają się na terenie Młodzieżowego Domu Kultury (ul. Bema 33).
Wydarzenie ma na celu integrację lokalnej społeczności oraz promocję miejskiej sieci ciepłowniczej i ciepłej wody użytkowej w Gdyni. Dla mieszkańców przygotowane będą animacje i zabawy na świeżym powietrzu. Dla najmłodszych uczestników imprezy również nie zabraknie atrakcji. W programie zaplanowano także loterię fantową.
Gdyńskie Dni Sąsiadów to także świetna okazja, aby dowiedzieć się jak wybrać bezpieczne i korzystne finansowo ogrzewanie oraz dostęp do ciepłej wody użytkowej. W ciekawy i przystępny sposób, poznamy proces wytwarzania ciepła oraz jego drogę do naszych budynków.
Dla mieszkańców przygotowany zostanie Domek Ciepłolubnych, który jest źródłem wiedzy na temat miejskiej sieci ciepłowniczej. Znajdą się w nim informacje m.in. o dofinansowaniach z Urzędu Miasta na zmianę sposobu ogrzewania.