Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
1406 (1106) 2020-04-17 - 2020-04-23

Plakaty z kwarantanny? #zostańwdomu i stwórz własny

Gdyńskie Centrum Filmowe zachęca do kreatywnej i pełnej dystansu zabawy, która choć na chwilę pomoże nam zapomnieć o sytuacji, w której się znaleźliśmy. A jednocześnie umili czas oczekiwania na ponowne seanse w kinach.
Joker? Pulp Fiction? Kevin sam w domu? Jaki jest Wasz ulubiony film? A pamiętacie plakat go promujący? Teraz to Wy możecie go stworzyć.
Gdyńskie Centrum Filmowe zachęca do zaprojektowania w domowych warunkach własnych wersji filmowych plakatów w konwencji pastiszu. Na zachętę na swoim facebookowym profilu pokazało kilka z nich przygotowanych przez swoich pracowników. Tam również prezentowane są prace stworzone przez miłośników kina. Prace, trzeba przyznać, są bardzo pomysłowe, intrygujące i wywołujące uśmiech na twarzy. A tego nam przecież teraz bardzo potrzeba!
Chcecie pochwalić się swoją wersją plakatu filmu Dirty Dancing, Absolwent lub jakiegokolwiek innego? Śmiało!
Wasze prace przesyłajcie na adres: kino@gcf.org.pl, a na swoich plakatach umieścicie hasztag #gdyńskiecentrumfilmowe oraz hasło WKRÓTCE W KINACH.

ikona