Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
1441 (1141) 2020-02-12 - 2020-02-18

Zobacz to, co najlepsze, w Teatrze Miejskim

Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza (ul. Bema 26) zaprasza na spektakl Krzysztofa Babickiego „Arszenik i stare koronki”, który będzie grany od 13 lutego przez cały tydzień. To klasyczna komedia z gatunku czarnego humoru.

Zaraz po nim wrócą sztuki, które ze względu na pandemię, były bardzo krótko w repertuarze. „Trzej Muszkieterowie” w reżyserii Rafała Szumskiego zaplanowani są na 25-28 lutego, następnie grany będzie spektakl „Rozważna i romantyczna”, który wyreżyserowała Alina Moś-Kerger, a następnie „Prawda. Komedia małżeńska”.
W połowie marca wróci również kameralny spektakl o namiętnościach na podstawie wielkiej prozy Dostojewskiego – „Nastazja wychodzi za mąż”, w reżyserii Krzysztofa Babickiego. Obecnie trwają próby spektaklu „Prawiek i inne czasy” Olgi Tokarczuk. Sztuka będzie gotowa na Dzień Teatru, czyli 27 marca.
Repertuar dostępny jest na stronie internetowej www.teatrgombrowicza.art.pl.
Bilety można zakupić online oraz w kasie biletowej, czynnej w godz. 11.00-19.00.

ikona