1446 (1146) 2021-03-19 - 2021-03-25

Nowy przewodnik po Gdyni

Jakie są największe atrakcje Gdyni? Czy da się ją zwiedzić w jeden lub dwa dni? Jakie lokalne wydarzenia warto zapisać sobie w kalendarzu? Nowy „Przewodnik po Gdyni” to prawdziwe kompendium wiedzy, nie tylko dla turystów!


Tegoroczny Przewodnik po Gdyni jest kolejnym opracowaniem w ramach serii nowych wydawnictw promujących miasto. Publikacja została przygotowana w języku polskim i angielskim. Jest dostępna dla użytkowników w dwóch wersjach interaktywnych: do użytku na urządzeniach mobilnych oraz do wyświetlania na ekranie komputera).
Oprócz wersji elektronicznej, publikacja zostanie wkrótce wydana w wersji drukowanej, liczącej 84 strony.
Z przewodnika warto skorzystać zarówno wtedy, gdy Gdynię odwiedzamy tylko podczas weekendu („Odkryj Gdynię w jeden lub w dwa dni”), jak i wtedy, gdy zdecydujemy się pozostać w mieście z morza i z marzeń na dłużej. To kompletny poradnik, dzięki któremu możemy poznać najciekawsze lokalne atrakcje, wydarzenia, ludzi oraz miejsca.
Gdynia to miasto dla wszystkich. Swoje miejsce odnajdą tu zarówno rodziny z dziećmi, jak i osoby starsze, mające problemy z poruszaniem się, czy z niepełnosprawnościami.
Dzięki swemu położeniu Gdynia jest atrakcyjna zarówno dla miłośników piaszczystych plaż, strzelistych klifów, jak i leśnych szlaków.
Na szczególną uwagę odwiedzających Gdynię zasługuje rozdział „Bądź naszym gościem”. Co warto wiedzieć jeszcze przed przyjazdem? Jak dojechać do Gdyni i jak się po niej przemieszczać? Gdzie się zatrzymać? A gdzie wybrać się na zakupy?
Szczegóły w linku https://bit.ly/3vMytX1.