1451 (1151) 2021-04-23 - 2021-04-29

Rodzinny biznes pełen energii

Ich pasja to nowoczesne technologie i odnawialne źródła energii. Poszukują rozwiązań przyjaznych dla środowiska. Projektują i montują instalacje fotowoltaiczne. Mowa o rodzinie Białeckich i ich firmie 4E-energy. To bohaterowie kolejnego odcinka „Wtorków z Rodzinnymi”.

Postawili na rodzinny biznes, by rozwijać swój potencjał i umiejętności. A wszystko z pasji do nowoczesnych technologii stosowanych w energetyce. W firmie każdy ma swoje zadania. U jej steru stoi Wojciech Białecki. Adam, jego syn, jest energetykiem. Zajmuje się projektowaniem i konfigurowaniem urządzeń. Z kolei córka Małgorzata zajmuje się zarówno sprawami technicznymi, jak i logistycznymi czy reprezentacyjnymi.
Jak mówią, prowadzenie działalności w Gdyni to przyjemność, bo nasze miasto jest pozytywnie postrzegane w Polsce i otwiera drzwi do dobrych relacji biznesowych.
4E-energy ma swoją siedzibę w Gdyńskim Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ul. Olimpijskiej 2.
„Wtorki z Rodzinnymi” to miejska akcja promująca lokalne firmy. Więcej informacji o działaniach Gdyni związanych z promowaniem firm rodzinnych można znaleźć na fb profilu Firmy Rodzinne Gdynia.