Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
1481 (1181) 2022-01-14 - 2022-01-20

„Smakosz” w nowej odsłonie Traffic Design

Od lat działają w miejskiej przestrzeni i napędzają kulturalną atmosferę naszego miasta. O kim mowa? O stowarzyszeniu Traffic Design, które znowu pozytywnie zaskoczyło gdynian. Tym razem zespół zajął się metamorfozą baru mlecznego „Smakosz” w Chyloni. Projekt udało się zrealizować przy wsparciu miasta.

O tym, że zespół Traffic Design uwielbia bary mleczne, wiadomo nie od dziś. A jeszcze bardziej lubi nadawać im nowy blask. Robi to z klasą i jednocześnie zachowuje klimat danego miejsca.
Tym razem redesign przeszedł bar mleczny „Smakosz”. Lokal działa od 1961 roku. Znajduje się w Chyloni.
Na czym polegała zmiana? Projektantka Eugenia Tynna i zespół Traffic Design własnoręcznie wykonali nowy szyld baru oraz dwa duże murale na bocznych ścianach budynku. Zadbali także o plakaty i naklejki na drzwiach lokalu.
Miejsca takie, jak bary mleczne, to nie tylko ważne punkty gastronomiczne na mapie miasta, ale też źródło niezwykłych historii.

smakosz odświeżony
Na zdjęciu nowa odsłona baru//fot. Rafał Kołsut.

ikona