710 (319) 2005-06-17 - 2005-06-23

19 czerwca 2005, niedziela - Święto ulicy Świętojańskiej!!!

- Parking przed Urzędem Miasta Gdyni.

godz.11.00 -11.10 - uroczyste rozpoczęcie pleneru artystycznego,
- godz.14.30 - 14.40 - podsumowanie dokonań plastyków, występ zespołu bębniarskiego,
- godz.14.40 - 15.15 - finał konkursu na strój inspirowany tematem imprezy - prezentacja przygotowanych kolekcji, występ zespołu bębniarskiego
- godz.15.15 - 15.30 - wręczenie nagród uczestnikom konkursu,
- godz. 16.00 – Wielka Parada – start.

Scena przy ul. Traugutta.
- godz. 11.00 - 11.20 – rozpoczęcie pleneru plastycznego dla dzieci.
- godz. 11.20 - 11.50 - występ Teatru Pinezka,
- godz. 12.00 - 12.20 - występ zespołu tanecznego z Prywatnej Szkoły Podstawowej LIBER,
- godz. 12.30 - 12.50 - występ grupy tanecznej "13" z SP 13,
- godz. 13.00 - 13.30 - występ zespołu tanecznego JUMP i solisty ("Autostop") z SP 16,
- godz. 13.30 - 13.50 - prezentacja prac wykonanych podczas pleneru plastycznego,
- godz. 13.50 - 14.30 - przerwa w występach (muzyka mechaniczna), cd. pleneru plastycznego,
- godz. 14.30 - 14.50 - występ teatru dziecięcego TAO z SP 17,
- godz. 15.00 - 15.30 - występ Teatru Pinezka,
- godz. 15.30 - 16.00 - podsumowanie pleneru plastycznego - wręczenie nagród
- godz. 16.15 - parada dochodzi ulicą Świętojańską do ul. Traugutta; prezentacja wyników pleneru plastycznego; Teatr Pinezka oraz uczestnicy pleneru dołączają do szyku parady.

Scena przy ul. Kilińskiego.
- godz. 11.00 - 11.10 - powitanie i prezentacja programu imprezy,
- godz. 11.15 - 11.55 - występ Teatru Niepokorny,
- godz. 11.55 - 12.25 - przerwa
- godz. 12.25 - 13.05 - występ Teatru MAKATA,
- godz. 13.05 - 13.35 - przerwa
- godz. 13.35 - 14.15 - występ Teatr Niepokorny,
- godz. 14.15 - 14.45 - przerwa
- godz. 14.45 - 15.25 - występ Teatru MAKATA,
- godz. 15.25 - 16.20 - przerwa
- godz. 16.20 - 16.25 - dojście parady do ul. Kilińskiego prezentacja grup teatralnych, teatry dołączają do szyku parady.

Scena przy ul. Żwirki i Wigury.
- godz. 11.00 - 11.10 – powitanie i prezentacja programu imprezy,
- godz. 11.10 - 11.50 - występ zespołu Debesters,
- godz. 12.00 - 12.30 - pokaz kulinarny w wykonaniu Joli Słomy i Mirka Trymbulaka,
- godz. 12.40 - 13.20 - występ zespołu Magestic,
- godz. 13.30 - 14.00 - pokaz kulinarny w wykonaniu Macieja Kuronia,
- godz. 14.10 - 14.50 - występ zespołu Magestic,
- godz. 15.00 - 15.30 - pokaz kulinarny w wykonaniu Roberta Makłowicza,
- godz. 15.35 - 16.15 - występ zespołu Debesters,
- godz.16.35 - parada dochodzi do sceny przy ul. Żwirki i Wigury; prezentacja gwiazd (Jola Słoma, Mirek Trymbulak, Maciej Kuroń, Robert Makłowicz); następnie dołączają do parady.

Scena Skwer na rogu ul. Świętojańskiej i 10 Lutego
- godz. 11.00 - 11.10 - powitanie i prezentacja programu imprezy
- godz. 11.10 - 11.25 - występ Zespołu Tańca Kaszubskiego KOSEDER z Gimnazjum Nr 14,
- godz. 11.35 - 11.50 - występ Zespołu Pieśni i Tańca RUMIANIE,
- godz. 12.00 - 12.15 - występ Zespołu Tańca Kaszubskiego KOSEDER z Gimnazjum Nr 14,
- godz. 12.20 - 12.35 - występ Zespołu Pieśni i Tańca RUMIANIE,
- godz. 12.45 - 13.00 - występ Zespołu Tanecznego KROŚNIATA z SP 6,
- godz. 13.10 - 13.25 - występ Chóru DZWON KASZUBSKI,
- godz. 13.35 - 13.50 - występ Zespołu Tanecznego KROŚNIATA z SP 6,
- godz. 14.00 - 14.15 - występ Chóru DZWON KASZUBSKI,
- godz. 14.25 - 14.40 - występ Zespołu Pieśni i Tańca GDYNIA,
- godz. 14.50 - 15.05 - występ Chóru MORZANIE,
- godz. 15.15 - 15.30 - występ Zespołu Pieśni i Tańca GDYNIA,
- godz. 15.40 - 16.00 - występ Chóru MORZANIE,
- ok. godz. 16.50 parada dochodzi ulicą Świętojańską na wysokość Skweru Kościuszki;

Scena przy ul. Obrońców Wybrzeża.
- pokazy jazdy na deskorolce i rolkach
-muzyka live w wykonaniu didżejów
-freestylowa konferansjerka

Muszla koncertowa na Placu Gunwaldzkim.
- godz. 17.30 - koniec Parady, finał imprezy na Placu Grunwaldzkim,
- godz. 17.35 - 17.40 - powitanie uczestników parady i gości specjalnych,
- godz. 17.40 - 17.55 - występ zespołu The Salsa Kings,
- godz. 17.55 - 18.10 -pierwsza część „Koncertu Czterech Kuchmistrzów” – doprawianie największej zupy rybnej świata,
- godz. 18.10 - 18.20 - pokaz mody w strojach wykonanych z ulotek sponsorów,
- godz. 18.20 - 18.35 - występ zespołu The Salsa Kings,
- godz. 18.35 - 18.45 - pokaz mody owocowo – warzywnej,
- godz. 18.45 - 19.00 - druga część „Koncertu Czterech Kuchmistrzów” – finał akcji „największa zupa rybna świata”
- godz. 19.00 - 19.30 –finał Kulinarnego Koncertu Czterech Kuchmistrzów , koncert orkiestry dętej; degustacja zupy rybnej,
- godz. 19.30 - 20.30 -koncert zespołu Formacja Nieżywych Schabuff.