904 (504) 2009-05-29 - 2009-06-04

Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie KS DELFIN

Ogólnopolskie Zawody Pływackie pod nazwą Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie odbyły się 16 maja 2009 roku na pływalni we Władysławowie. Zawodnicy KS DELFIN spisali się doskonale, zdobywając aż 38 medali. Dzięki temu cały zespół zajął 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej 10-13-latków wśród 15 klubów.
Tytuły najlepszych zawodników w swoich kategoriach wiekowych zdobyły cztery osoby:
- Michał Laskowski wśród 10-latków,
- Błażej Mańczak wśród 11-latków,
- Natalia Juszczyk wśród 12-latków,
- Kamil Frukacz (reprezentant Kadry Wojewódzkiej Juniorów) wśród 16-latków.
Wszyscy nagrodzeni otrzymali puchary.
Miejsca punktowane zawodników KS DELFIN:
Mateusz Arndt 1 miejsce 100 m zmienny
Barbara Dalkowska 1 miejsce 50 m motylkowy, 2 miejsce 100 m dowolny
Kamil Frukacz 1 miejsce 50 m i 100 m dowolny
Alicja Grudnowska 1 miejsce 100 m grzbietowy, 3 miejsce 50 m dowolny
Karolina Gwizdała 5 miejsce 50m i 100 m dowolny
Aleksandra Janssen 1 miejsce 50 m i 100 m dowolny
Natalia Juszczyk 1 miejsce 50 m i 100 m dowolny
Maria Kaczorowska 7 miejsce 25 m grzbietowy
Artur Kieliszek 8 miejsce 50 m dowolny
Michał Konkol 5 miejsce 50 m dowolny, 4 miejsce 100 m dowolny
Kacper Kunz 2 miejsce 50 m klasyczny
Kacper Kurasz 3 miejsce 100 m dowolny, 4 miejsce 50 m dowolny
Michał Laskowski 1 miejsce 100 m dowolny, 1 miejsce 100 m grzbietowy
Jakub Leszka 2 miejsce 100 m klasyczny, 7 miejsce 50 m dowolny,
Michał Majer 1 miejsce 50 m dowolny, 3 miejsce 100 m dowolny
Błażej Mańczak 1 miejsce 50 m motylkowy, 2 miejsce 100 m zmienny
Krzysztof Muńko 2 miejsce 25 m dowolny, 2 miejsce 25 m grzbietowy
Paweł Narkiewicz 3 miejsce 25 m klasyczny
Oskar Pakuła 3 miejsce 100 m grzbietowy, 5 miejsce 50 m klasyczny
Piotr Pawelczyk 6 miejsce 50 m dowolny, 5 miejsce 100 m dowolny
Karolina Plewka 4 miejsce 100 m grzbietowy, 2 miejsce 100 m zmienny
Jacek Press 3 miejsce 50 m klasyczny, 5 miejsce 50 m dowolny
Konrad Przyborowski 4 miejsce 100 m dowolny
Szymon Romaniec 6 miejsce 25 m grzbietowy, 7 miejsce 25 m klasyczny
Tymoteusz Rompa 8 miejsce 50 m dowolny, 8 miejsce 100 m zmienny
Natalia Ryng 1 miejsce 50 m motylkowy, 2 miejsce 100 m grzbietowy
Małgorzata Szandrach 6 miejsce 50 m motylkowy, 4 miejsce 100 m zmienny
Stanisław Szymanowicz 2 miejsce 50 m i 100 m dowolny
Arkadiusz Świder 6 miejsce 50 m motylkowy
Julian Tuczko 7 miejsce 50 m klasyczny
Agnieszka Zielińska 6 miejsce 25 m grzbietowy
Arkadiusz Zomkowski 3 miejsce 50 m dowolny, 2 miejsce 100 m grzbietowy
Sztafety:
4 x 50 m dowolny mężczyzn: Arkadiusz Zomkowski, Kacper Kunz, Arkadiusz Świder, Tymoteusz Rompa - 4 miejsce
4 x 50 m dowolny mężczyzn: Mateusz Arndt, Artur Kieliszek, Krzysztof Niemczyk, Błażej Mańczak - 1 miejsce
4 x 50 m dowolny mężczyzn: Szymon Kaźmierczak, Kacper Kurasz, Stanisław Szymanowicz, Michał Laskowski - 1 miejsce
4 x 50 m dowolny kobiet: Barbara Dalkowska, Alicja Grudnowska, Agata Biernacka, Natalia Juszczyk - 1 miejsce.