913 (513) 2009-07-31 - 2009-08-13

Badanie jakości usług i produktów turystycznych

Z myślą o gościach, którzy odwiedzają nasze miasto, przygotowano specjalną ankietę, której celem jest ocena zadowolenia  turystów a w efekcie poprawa tych dziedzin, które nie zyskają pozytywnej opinii i oceny. Udział w ankiecie jest anonimowy a odpowiedź na pytania zabierze zaledwie 5 minut.

Znaleźć ją można na gdyńskiej stronie internetowej.

Link do ankiety: https://www.webropol.com/P.aspx?id=343710&cid=114423Na pytania odpowiadać można do 30 września 2009 roku.

 Ankieta sprawdza m.in jak turyści oceniają gastronomię w Gdyni, bazę noclegową, komunikację, tereny wypoczynkowo - rekreacyjne, atrakcje turystyczne.

Na podstawie doświadczeń i wypowiedzi gości zostaną podjęte przedsięwzięcia, przyczyniające się do podnoszenia poziomu serwisu turystycznego.

 Ankietę przygotowała Niemiecka firma IRS wspólnie z Agencją Rozwoju Gdyni przy wsparciu Serwisu Informacji Turystycznej Polskiej Agencji Prasowej. Warto dodać, że badanie jakości usług i produktów turystycznych dla Miasta Gdyni to pierwszy projekt na tak dużą skale prowadzony w Polsce. Już niedługo w takim samym badaniu udział weźmie całe Pomorze.