965 (565) 2010-08-20 - 2010-08-26

Zlot fanów „M jak Miłość”

„M jak Miłość" znowu zagości w Gdyni.
Jedenaście tysięcy Fanów, flesze, foty i autografy - w ubiegłym roku, było gorąco! A w tym... wszystkich widzów serialu czeka prawdziwe, zlotowe szaleństwo! Producent serialu, miasto oraz Centrum Kultury zapraszają na IV Zlot Fanów „M jak Miłość".
21 sierpnia 2010 r. w Gdyni na Placu Grunwaldzkim będzie można spotkać, poprosić o autograf gwiazdy znane z serialu. Przyjadą między innymi Kasia Cichopek, Marcin Mroczek i Przemek Cypryański, czyli serialowa „super czwórka". Będą także Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Kacper Kuszewski, Bożena Stachura, Dominika Ostałowska, Andżelika Piechowiak i Małgorzata Pieńkowska. Oprócz spotkań z gwiazdami organizatorzy zaplanowali atrakcje specjalne: konkurs dla podróżników „Zlotowicz w drodze", bitwę na transparenty oraz wiele, wiele innych. A ponieważ serial świętuje w tym roku swoje 10-lecie, nie obejdzie się bez specjalnego, urodzinowego tortu i małego urodzinowego koncertu z niespodziankami.Twórcy filmu chcą obchodzić urodziny razem z dziećmi, które urodziły się w 2000 roku. 10-latki pozna cała Polska! Zostaną zaproszone na scenę, gdzie spotkają serialowe gwiazdy oraz otrzymają urodzinowy prezent - niespodziankę!
W związku z imprezą w sobotę (21 sierpnia 2010 r.) od godziny 6.00 do 22.00 zostanie wprowadzony zakaz parkowania na ulicy Armii Krajowej.