992 (592) 2011-03-04 - 2011-03-10

Dla młodzieży

Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna nr 1 w Gdyni, u. Staffa 10, zaprasza na kolejną edycję Grupy Rozwoju Osobistego dla młodzieży ponadgimnazjalnej „Mikser".
Spotkania dla młodych osób, które interesują się psychologią, chcą lepiej poznać samego siebie i zrozumieć innych, chcą jaśniej wyrażać swoje myśli, uczucia, tak żeby inni ich rozumieli. Także dla osób, które myślą o tym, żeby w przyszłości pracować z ludźmi, interesują się rozwojem osobistym i odkrywaniem swoich możliwości, chcą poznać swoje mocne i słabe strony, wzmocnić poczucie własnej wartości, poznać ciekawych, wartościowych ludzi i dowiedzieć się co inni o nich myślą.
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna nr 1 w Gdyni, ul. Staffa 10, tel. 58 622 09 42, fax 58 78 10 183, e-mail: ppp1.gdynia@info.progman.pl, www.ppp1gdynia.webpark.pl.
Prowadzenie: K. Roczniak, A. Bal.
W programie 12 cotygodniowych spotkań.
Początek: marzec 2011 r.
Zapisy telefoniczne: 58 62 209 42.
Warsztaty są bezpłatne!
***
Pomorski Ośrodek Psychodynamiczny i Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Gdyni zapraszają na otwarty wykład z cyklu „Bliskie Spotkania z Psychologią".
Propozycja skierowana jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Ideą cyklu spotkań jest stworzenie przestrzeni dla młodzieży zainteresowanej psychologią, ale też dla młodych osób chcących pracować nad własnym rozwojem. Spotkania będą obejmowały wiedzę z zakresu rozwoju umiejętności społecznych takich jak otwarte komunikowanie się i wyrażanie własnego zdania, rozwiązywanie konfliktów, konstruktywna krytyka, współpraca w zespole, czy budowania nowych, konstruktywnych relacji rówieśniczych. Poza częścią wykładową również uczestnicy spotkania będa dyskutować. Tematem najbliższego spotkania będą znaczenie i funkcje snów z perspektywy psychologicznej .
Termin:9 marca 2011r. (środa) godz. 18.00, kolejne spotkania będą odbywały się w każdą drugą środę miesiąca.
Miejsce: Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Gdyni, ul. Biskupa Dominika 25 (wejście od podwórka).
Potwierdzenie udziału należy potwierdzić na adres e-mail: agnieszka_dymowska@poczta.onet.pl. 
Udział w spotkaniu jest nieodpłatny.
Więcej informacji na stronie www.psychodynamiczny.pl

ikona