Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
Kultura

Sprzedaż akredytacji na 47. FPFF już od 7 lipca

Od 7 lipca będzie można kupić akredytację na 47. FPFF // mat. prasowe

Od 7 lipca będzie można kupić akredytację na 47. FPFF // mat. prasowe

Już od czwartku, 7 lipca będzie można kupić akredytacje na 47. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Dostępne będą trzy ich rodzaje: branża, media i obserwator. Dla studentów polskich szkół filmowych współpracujących z festiwalem przygotowano specjalne zniżki.

 
W czwartek, 7 lipca rozpocznie się sprzedaż akredytacji na 47. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Koszt jednej to 450 zł.
 

Typy akredytacji:

 
  • akredytacja branżowa – dla przedstawicieli branży filmowej, tj. producentów, dystrybutorów, przedstawicieli instytucji filmowych, reprezentantów wydarzeń filmowych i innych osób związanych z rynkiem filmowym w Polsce i za granicą.
  • akredytacja branżowastudencka – dla studentów partnerskich szkół filmowych w promocyjnej cenie na podstawie ważnej legitymacji studenckiej.
  • akredytacja medialna – dla przedstawicieli mediów (radio, prasa, telewizja, internet) oraz dla fotoreporterów.
  • akredytacja obserwatora – dla osób, które nie są zawodowo związane z branżą filmową i/lub medialną.
 
Studenci polskich szkół filmowych współpracujących z Festiwalem Polskich Filmów Fabularnych (PWSFTviT w Łodzi, WRiTV UŚ im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach, Szkoła Wajdy, Akademia Filmu i Telewizji, Warszawska Szkoła Filmowa, Gdyńska Szkoła Filmowa) będą mogli kupić akredytację branżową w promocyjnej cenie 150 zł. Chętnych obowiązuje ważna legitymacja studencka.
 
Plakat: Rusza sprzedaż akredytacji na 47. FPFF, 7 lipca 2022 r. // mat. prasowe

Akredytacja to imienny identyfikator upoważniający do:
 
  • wstępu na wszystkie pokazy filmowe (po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji online) otrzymania pakietu festiwalowego zawierającego materiały festiwalowe;
  • uczestnictwa w wydarzeniach towarzyszących, z wyłączeniem imprez zamkniętych, na które obowiązują osobne zaproszenia;
  • rezerwacji miejsc na pokazy i konferencje prasowe – dotyczy akredytacji Media;
  • uczestnictwie w wydarzeniach Gdynia Industry – dotyczy Media i Branża. Dla posiadaczy akredytacji Obserwatora istnieje możliwość udziału w przypadku wolnych miejsc.
 
Sprzedaż karnetów rozpocznie się pod koniec lipca, a biletów na pojedyncze seansez końcem sierpnia.

Więcej szczegółów i zasady sprzedaży akredytacji można znaleźć na stronie FPFF.
 
Przypominamy, że 47. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych odbędzie się w Gdyni w terminie 12-17 września.

ikona

Zobacz także