Od 4 lipca ul. Świętojańska jednokierunkowa - sprawdź szczegóły Od 4 lipca ul. Świętojańska jednokierunkowa - sprawdź szczegóły
Aktualności

Take Me There! Przeżyj to jeszcze raz

 Open'er Festival powered by Orange - TAKE ME THERE! // mat.prasowe

Open'er Festival powered by Orange - TAKE ME THERE! // mat.prasowe

29.06.2020 r.

To już w tym tygodniu ludzie z różnych stron świata planowali przyjazd do Gdyni na niezwykłe wydarzenie jakim jest zawsze Open’er. Niestety pandemia popsuła te plany i tegoroczny festiwal musiał zostać przeniesiony na przyszły rok. Jednak dzięki projektowi TAKE ME THERE! i tak szykuje się niezwykły tydzień dla wszystkich fanów dobrej muzyki.

Choć w tym roku nie pojawimy się fizycznie na terenie gdyńskiego lotniska, dzięki projektowi Open'er Festival powered by Orange - TAKE ME THERE!, jak zawsze w lipcu, przez kilka dni będą nam towarzyszyć ogromne, muzyczne emocje.

Już w środę, 1 lipca, w terminie rozpoczęcia tegorocznej edycji festiwalu, wystartuje specjalny projekt o nazwie Open'er Festival powered by Orange - TAKE ME THERE!

Na stronie opener.pl codziennie będą się pojawiały retransmisje legendarnych festiwalowych koncertów, które odbywały się w Gdyni na przestrzeni ostatniej dekady.

Zobaczymy między innymi występy open’erowych headlinerów: Radiohead, Foo Fighters, Queens Of The Stone Age czy pierwszy koncert Kasabian z 2010 roku.

Nie zabraknie również szczególnych momentów z polskimi mistrzami, których już nie ma wśród nas: Penderecki //Greenwood oraz Zbigniew Wodecki with Mitch & Mitch.

Przeżyjemy ponownie występy Royal Blood, Jungle, Die Antwoord, The 1975, jednorazową reaktywację Cool Kids Of Death czy deszczowy i niezwykle kolorowy koncert Brodki po wydaniu przełomowego albumu „Granda”.A to jeszcze nie wszystko. Wspominając poprzednie edycje, będzie można od razu pomyśleć o tej przyszłorocznej.

Jeszcze przed rozpoczęciem Open'er Festival powered by Orange - TAKE ME THERE fani poznają kolejnych artystów, którzy wystąpią na terenie Lotniska-Kosakowo w 2021.

Rozpoczęcie wydarzenia zbiega się ze startem sprzedaży biletów na Open'era 2021. Pula Regular Tickets będzie dostępna od 1 lipca na altersklep.pl.
 
Więcej informacji na temat festiwalu można znaleźć na stronie Open'era lub na Facebooku.