Co nowego

Mobilny przewodnik po Gdyni - aplikacja turystyczna Gdynia City Guide

Mobilny przewodnik po Gdyni- aplikacja turystyczna Gdynia City Guide już w sklepach!Aplikacja „Gdynia City Guide" to kompleksowy informator dotyczący Gdyni, a przede wszystkim jej bogatej oferty kulturalnej i turystycznej.

W rozbudowanej bazie miejsc zarówno turysta, jak i mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie - obok atrakcji turystycznych polecamy bazę gastronomiczną, noclegową, a także miejsca sprzyjające uprawianiu sportów, rekreacji, rozrywce, a nawet zakupom! Prócz tych funkcjonalności aplikacja spełnia rolę rzetelnego, na bieżąco aktualizowanego informatora o wydarzeniach w mieście. W kalendarzu aplikacji sprawdzić można informacje o odbywających się w mieście koncertach, spektaklach teatralnych, wydarzeniach sportowych, wystawach artystycznych, warsztatach edukacyjnych, rozwojowych oraz wielu innych fantastycznych imprezach.

W aplikacji znajdziemy również trasy turystyczne, które pozwolą poznać miasto jeszcze lepiej. Proponowane są wędrówki piesze i rowerowe po Gdyni i okolicach. Do najciekawszych należą trasy tematyczne: Szlak Legendy Morskiej Gdyni, Gdyński Szlak Modernizmu, Trasa Turystyczna Obiektów Militarnych czy też Szlak Kulinarny Centrum Gdyni. Oprócz wymienionych funkcjonalności w aplikacji znajdują się także informacje na temat transportu w mieście, a także planer umożliwiający dodawanie ciekawych miejsc i wydarzeń do swojego podręcznego przewodnika.

Aplikacja działa zarówno w trybie offline, jak i online. Intuicyjny interfejs pozwala szybko znaleźć interesujące nas informacje, a dzięki lokalizacji GPS użytkownik z łatwością namierzy wybrane obiekty i wydarzenia.

Aplikacja Gdynia City Guide do pobrania bezpłatnie w sklepach:

Mobilny przewodnik po Gdyni- aplikacja turystyczna Gdynia City Guide już w sklepach!Mobilny przewodnik po Gdyni- aplikacja turystyczna Gdynia City Guide już w sklepach!Mobilny przewodnik po Gdyni- aplikacja turystyczna Gdynia City Guide już w sklepach!

Aplikację Gdynia City Guide można również pobrać za pomocą Qrcodu, który prowadzi do właściwego sklepu w zależności od systemu telefonu.

Qrcode do aplikacji Gdynia City Guide

  • ikonaOpublikowano: 27.05.2014 00:00
  • ikona

    Autor: Karolina _Szwaba (2014)

ikona

Najnowsze