Co nowego

Poczuj zapach „Zimowej Gdyni”

Metalowa tuba i dyfuzor z zapachem „Zimowa Gdynia” // fot. Joanna Piekarz

Metalowa tuba i dyfuzor z zapachem „Zimowa Gdynia” // fot. Joanna Piekarz

Wiadomo już, jak pachnie „Letnia Gdynia”. Ta specjalna kompozycja zapachowa do pomieszczeń cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno mieszkańców, jak i turystów. Jednak nad morzem nie tylko lato dostarcza aromatycznych doznań. Dlatego Gdynia poszerzyła swoją linię perfum. Do sprzedaży trafił właśnie nowy zapach – „Zimowa Gdynia”. Można go nabyć m.in. w Miejskiej Informacji Turystycznej. 


„Zimowa Gdynia” to zapach otulający, kojący i pobudzający wyobraźnię. Łączy w sobie m.in. aromaty suszonych owoców czy świątecznych przypraw. Bazę stanowią nuty ambrowe i wanilia. 

Zimowa edycja perfum, podobnie jak letnia odsłona, kusi nie tylko zapachem, ale i stylowo się prezentuje. Wszystko dzięki oprawie graficznej. Na metalowej tubie, w której umieszczono flakon z perfumami, znajduje się grafika przedstawiająca zimowy wieczór na plaży Śródmieście. 
 
Zapach stworzył Bogdan Wójcik – gdynianin, właściciel firmy Perfumcraft, laureat konkursu „Gdyński Biznesplan 2021”. Jego życiową pasją jest komponowanie nieoczywistych perfum i zapachów. To on stworzył również „Letnią Gdynię”, która okazała się hitem. Zapach chętnie kupowali zarówno turyści, jak i mieszkańcy. 

Odetchnij zimową Gdynią 


Dzięki „Zimowej Gdyni” każdy, gdziekolwiek się znajduje, może poczuć nasze miasto – ośnieżone, pachnące morską bryzą i przyprawami z całego świata oraz wypełnione aromatem świeżo zaparzonej kawy, który rozchodzi się po bulwarze Nadmorskim. 

To idealny świąteczny prezent dla tych, którzy ciepło wspominają zimową Gdynię, jak i tych, którzy jeszcze nie mieli okazji odwiedzić naszego miasta w tym okresie. 

Zapach „Zimowa Gdynia” jest dostępny w postaci dyfuzora zapachowego o pojemności 100 ml. 

Główne nuty zapachowe „Zimowej Gdyni”: 
  • Głowa: suszone owoce, śliwka
  • Serce: liść tytoniu, świąteczne przyprawy
  • Baza: nuty ambrowe, wanilia

  • ikonaOpublikowano: 08.12.2022 07:00
  • ikona

    Autor: Magdalena Czernek (m.czernek@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 08.12.2022 14:21
  • ikonaZmodyfikował: Estera Grubert
ikona

Zobacz także

Najnowsze