Co nowego

Wielka leśna zabawa w Adventure Parku w Dniu Praw Dziecka

Na zielonym tle po prawej stronie dziewczynka w kasku i uprzęży zjeżdża na tzw. tyrolce. Pod nią logo Kolibki Adventure Park. Po lewej od góry hasło:

Świętujcie z nami Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka!

17.11.2021 r.

Prezydent Wojciech Szczurek i Gdynia Rodzinna zapraszają na wielką leśną zabawę organizowaną z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka, który rokrocznie jest obchodzony 20 listopada.

– Każde dziecko ma swoje prawa. Jednym z nich jest prawo do beztroskiej zabawy, np. w lesie. Takie hasło przyświeca tegorocznym obchodom tego ważnego dziecięcego święta. Przyjdźcie do Adventure Parku z rodziną, przyjaciółmi i pobawcie się z zachowaniem bezpiecznego dystansu. Macie do tego prawo! – zaprasza Wojciech Szczurek, prezydent Gdyni.

Park linowy, tyrolki, domki na drzewach, ścianka wspinaczkowa, strzelnica łucznicza, geocatching, zajęcia sportowe OCR będą tego
dnia bezpłatnie udostępnione odwiedzającym park dzieciom i ich rodzinom. Zabawa w lesie pozwoli Wam wybiegać emocje, stresy, wypełni was pozytywnymi endorfinami i radością. Będziecie mieli szansę pobawić się na świeżym powietrzu i z zachowaniem bezpiecznego dystansu.

Pamiętajcie – każdy z Was ma prawo do beztroskiej zabawy!

Kiedy? 20 listopada od godziny 11:00 do 15:00
Gdzie? Kolibki Adventure Park Gdynia, ul. Bernadowska 1

Więcej informacji na www.gdyniarodzinna.pl

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka obchodzony jest 20 listopada. Data nawiązuje do 1989 r. kiedy to Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych przyjęło Konwencję o Prawach Dziecka. To Polska w 1978 r. przedstawiła projekt Konwencji i zaproponowała jej Komisji Praw Człowieka ONZ jej uchwalenie.