Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
Co nowego

Wszystko o raku. Zapytaj specjalistów

Dzięki akcji doświadczeni specjaliści m.in. ze szpitala w Redłowie rozwieją wątpliwości dotyczące nowotworów, zdj. ilustracyjne

Dzięki akcji doświadczeni specjaliści m.in. ze szpitala w Redłowie rozwieją wątpliwości dotyczące nowotworów, zdj. ilustracyjne

Specjaliści czekają z pomocą dla wszystkich, którzy zetknęli się z nowotworami – niezależnie od tego, czy dotyczą one ich samych czy ich bliskich oraz czy walka z rakiem już się rozpoczęła, czy jest jeszcze na etapie diagnozy. M.in. psychoonkolodzy ze Szpitala Morskiego im. PCK w Redłowie wspierają pacjentów jeszcze do 10 grudnia w ramach bezpłatnych Warsztatów Świadomości Onkologicznej 2021.


Jeśli osobiście doświadczyłaś/doświadczyłeś nowotworu lub boryka się z nim ktoś z twojej najbliższej rodziny – zapytaj ekspertów o wszystko, co wydaje ci się ważne. Na merytoryczne wsparcie mogą też liczyć ci, którzy dopiero diagnozują raka i ci, którzy już z nim wygrali.

Pomoc jest dostępna dla wszystkich dzięki pomorskim Warsztatom Świadomości Onkologicznej 2021. To już dobrze znana akcja, która oferuje bezpłatne, specjalistyczne konsultacje dzięki wsparciu finansowemu samorządu województwa pomorskiego. Jest prowadzona przez Polskie Towarzystwo Psychoonkologiczne.

Do dyspozycji zainteresowanych są bezpłatne konsultacje:

  • psychoonkologiczne
  • psychodietetyczne
  • fizjoterapeutyczne
  • zawodowe

Najważniejsze wątpliwości i obawy związane z życiem z lub po nowotworze rozwieją w ten sposób medycy pracujący na co dzień w placówkach w Gdańsku i Słupsku oraz eksperci-psychoonkolodzy ze Szpitala Morskiego im. PCK w gdyńskim Redłowie.

fot. Warsztaty Świadomości Onkologicznej / mat. promocyjne


Podczas tegorocznej edycji Warsztatów Świadomości Onkologicznej dostępni będą m.in. mgr Izabela Malicki, mgr Beata Jakubowska, dr Anna Wyszadko, mgr Marianna Mehring-Steinborn, Beata Góralska, mgr Adela Kołymska, mgr Marzena Wojtowicz, mgr Karolina Jezionek, dr n. zdr. Sebastian Artur Zdończyk, mgr Sylwia Kośnik, mgr Agata Ośmiałowska-Brzostowska, mgr Aleksandra Gąsior, mgr Agnieszka Lisiecka i mgr Dorota Grabowska.

Akcja rozpoczęła się już 20 października i potrwa aż do 10 grudnia. W tym czasie dostępne dla zainteresowanych będą konsultacje specjalistyczne w formie zdalnej (przez komunikatory internetowe, np. Skype, Zoom, Google Meet, Messenger, Whatsapp oraz telefonicznie) i stacjonarnej (m.in. w Gdyni). Projekt jest dedykowany dla mieszkańców województwa pomorskiego.

Aby zarejestrować się na konsultacje w ramach Warsztatów Świadomości Onkologicznej 2021 lub dowiedzieć się więcej, można skontaktować się z organizatorami przez e-mail rejestracja.wso@gmail.com, przez numer tel. 792 832 230 lub poprzez stronę na Facebooku „WŚO: Warsztaty Świadomości Onkologicznej.

ikona

Najnowsze