Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
Co nowego

Z Mariolką wyśmiej jesienną deprechę

Opis alternatywny

23.11.2016 r.

Listopad. Wokół zrobiło się zimno, ciemno i mokro. „Jesienna deprecha”, o której śpiewał niegdyś Tymon Tymański, zdaje się kąsać coraz dotkliwiej. Ale jest na nią jeden, sprawdzony już kilkukrotnie w naszym mieście sposób. W najbliższy piątek 25 listopada 2016 r. do Gdynia Areny zawita Polska Noc Kabaretowa i uratuje Was przed stoczeniem się w listopadowy dołek!Polska Noc Kabaretowa 2016Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru. Na scenie zobaczycie Paranienormalnych, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Kabaret K2 w premierowych programach. Prowadzeniem Polskiej Nocy Kabaretowej 2016 zajmie się Kabaret Nowaki. Tegoroczna edycja Polskiej Nocy Kabaretowej to okazja do świętowania i radości. Postanowiliśmy uczcić ten okrągły jubileusz w wyjątkowy sposób.

Setki zagranych dla Was spektakli, kolejne lata szlifowania ich formuły i poznawania Waszych oczekiwań pozwoliły nam na stworzenie najlepszego i największego widowiska kabaretowego w kraju.

Polska Noc Kabaretowa to impreza dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno - niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji pełnej nowości i zaskakujących momentów.

Polska Noc Kabaretowa 2016
Gdynia Arena
25.11.2016, godz. 20:00
czas trwania show - ok. 4h.
Bilety: 80/100/110/130/160 zł do nabycia na: www.kabaretowebilety.pl

Polska Noc Kabaretowa 2016

Polska Noc Kabaretowa 2016

Polska Noc Kabaretowa 2016