2014

Poniedziałkowa konferencja prasowa w InfoBoksie

Zapraszamy Państwa w poniedziałek, 3 lutego 2014 r., wyjątkowo do Gdynia InfoBox ul. Świętojańska 30) na konferencję prasową poświęconą gdyńskim aktualnościom. Początek tradycyjnie o godz. 10.00.

W programie:
- szczegóły bogatego programu obchodów 88. urodzin naszego miasta przekażą Karin Moder i Bernadeta Rąbalska z Wydziału Kultury, Karolina Gaffke i Magdalena Morawska z Teatru Gdynia Główna, Emilia Smentek z księgarni Vademecum, Ewa Kosik z Wydawnictwa Inne, Roman Nowicki - organizator spotkania z Mariuszem Wilkiem autorem "Domu Włóczęgi", Barbara Betlejewska z Centrum Nauki Eksperyment, Małgorzata Sokołowska z Wydawnictwa Verdi Causa i Karolina Sprung z EraArt;
 
- najświeższe informacje o Red Bull Air Race powie Bartosz Bartoszewicz, pełnomocnik prezydenta ds.
 
- 5 lat Gdynia Areny podsumuje Mariusz Machnikowski, dyrektor tego pięknego obiektu.
 
- a o tym co będzie się działo w nadchodzącym tygodniu w Gdynia InfoBox powie Paweł Domrazek z Referatu Promocji UM Gdyni.
 
UWAGA!
Po konferencji zapraszamy Państwa do urzędowego busa, którym udamy się na Nabrzeże Pomorskie. Tam o godz. 11.30 w salonie „Daru Młodzieży" rozpocznie się konferencja prasowa.   Prorektor ds. morskich Akademii Morskiej w Gdyni kpt. ż.w. Henryk Śniegocki przedstawi na niej nowego komendanta „Daru Młodzieży" oraz podsumuje sezon morski 2013. Dowiedzą się Państwo również o wszystkich planowanych morskich wydarzeniach, w których będą uczestniczyć „Dar Młodzieży" i Horyzont II.
 
Do zobaczenia.