2019

ZAPROSZENIE NA PONIEDZIAŁKOWĄ KONFERENCJĘ PRASOWĄ

Zapraszamy na konferencję prasową, która rozpocznie się w najbliższy poniedziałek 28 października o godz. 10.00 w Gdynia InfoBox (ul. Świętojańska 30).

Zaprezentowane zostaną następujące tematy:
 
- Rowery cargo teraz także dla mieszkańców – o wypożyczalni opowie Agata Lewandowska z Samodzielnego Referatu Projektów Unijnych i Zarządzania Mobilnością.
 
Przed konferencją krótka prezentacja rowerów z chwilą dla fotoreporterów.

- Bezpiecznie i wygodnie na gdyńskie cmentarze – o zmianach w organizacji ruchu, świątecznym rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej i zasadach bezpieczeństwa podczas wizyty na cmentarzu mówić będą Wojciech Folejewski, dyrektor Zarządu Dróg i Zieleni w Gdyni, Hubert Kołodziejski, dyrektor Zarządu Komunikacji Miejskiej oraz kom. Krzysztof Kuśmierczyk, oficer prasowy komendanta miejskiego policji w Gdyni.

 - Grażyna Trocka ze Stowarzyszenia Hospicjum im. Św. Wawrzyńca opowie o kweście na gdyńskich cmentarzach.

 - Emilia Kochańska, gdynianka, której udało się podjąć pracę na wolnym rynku pomimo niepełnosprawności intelektualnej opowie, czym się zajmuje w Teatrze Muzycznym. Będą z nami też Paweł Ryta, dyrektor Fundacji Wspierania Rozwoju Ja Też, Julia Lemańczyk z Teatru Muzycznego i Danuta Kochańska, która towarzyszyć będzie córce.

Do zobaczenia!