2019

ZAPROSZENIE NA PONIEDZIAŁKOWĄ KONFERENCJĘ PRASOWĄ W GDYNIA INFOBOX

Uwaga zmiana godziny!
Zapraszamy na konferencję prasową, która rozpocznie się w najbliższy poniedziałek 18 listopada o godz. 10.30 w Gdynia InfoBox (ul. Świętojańska 30).
 
Rozpoczniemy na parterze przy makiecie podsumowaniem inwestycyjnym pierwszego roku obecnej kadencji samorządu gdyńskiego. Wyniki przedstawią Wojciech Szczurek, prezydent Gdyni i Marek Łucyk, wiceprezydent Gdyni ds. inwestycji.
 
Po prezentacji przeniesiemy się na pierwsze piętro, gdzie zaprezentowane zostaną następujące tematy: 
­– Na Targi Zdrowia zaprosi Bartosz Bartoszewicz, wiceprezydent Gdyni ds. jakości życia. 
– O tym jak Gdynia będzie świętować 30. rocznicę podpisania Konwencji o prawach dziecka opowie Beata Szadziul, naczelnik Wydziału Polityki Rodzinnej Urzędu Miasta Gdyni.
– ScienceCom, pierwsze takie wydarzenie, które ma pomóc skomunikować się naukowcom ze światem poza laboratorium – do udziału w festiwalu oraz weekendzie za pół ceny namawiać będą Jakub Milszewski i Ewelina Flis z Centrum Nauki Experyment.
– Spotkajmy się w Gdyni, czyli jak to zrobić, żeby działo się akurat w Gdyni – o tym, jak miasto przekonuje organizatorów wydarzeń do naszej bazy MICE, opowiedzą Katarzyna Mysiak z Referatu Promocji i PR i Katarzyna Śmierzchalska z Gdyńskiej Rady Turystycznej. 
– Wstąp do Legii Akademickiej – zachęcał będzie Radosław Tyślewicz z Akademii Marynarki Wojennej, który zaprosi także na dzień otwarty uczelni.

Do zobaczenia!