Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców. Aktualizacja terminu
Komunikaty dla mediów

NORDA ze wspólną energią

Energii do działania im nie brakuje, za to ta elektryczna jest jak najbardziej w cenie. Dzisiaj, 18 czerwca 2013 r., w gdyńskim InfoBoxie podpisano porozumienie dotyczące wspólnego zakupu energii elektrycznej w ramach Metropolitalnego Forum Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów i Starostów „NORDA".
 
Porozumienie dotyczy grupowego przeprowadzenia postępowania i udzielenia zamówienia na zakup energii elektrycznej. Dzięki temu łatwiejsze będzie uzyskanie atrakcyjnej ceny, takiej samej dla wszystkich uczestników porozumienia.
 
Grupę zakupową „NORDA" tworzą: Gmina Choczewo, Gmina Miasta Gdyni, Miasto Hel, Miasto Jastarnia, Gmina Kosakowo, Gmina Krokowa, Gmina Liniewo, Gmina Luzino, Gmina Miasta Puck, Gmina Puck, Miasto Reda, Gmina Miasta Rumi, Gmina Miasta Wejherowo, Gmina Wejherowo, Miasto Władysławowo, a także Akademia Morska, Abruko Sp. z o.o.
 
Porozumienie jest otwarte i w przyszłości będzie można do niego dołączyć. 

zdjęcia z uroczystego podpisywania porozumienia w serwisie foto:
http://www.gdynia.pl/dlamediow/7031_86115.html

  • ikonaOpublikowano: 18.06.2013 00:00
  • ikona

    Autor: Bartosz _Matejko (2009)

ikona