Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców. Aktualizacja terminu
Komunikaty dla mediów

Teatr zajedzie do gdyńskich dzielnic i osiedli

Sztuka rzadko opuszcza mury teatru, ale nie w Gdyni. Tu już trzeci raz udaje się w teren, ponieważ lubi bliskie spotkania z ludźmi. Od 2 do 27 marca 2013 r. mieszkańcy kilku gdyńskich dzielnic będą mogli bezpłatnie obejrzeć przedstawienia przygotowane przez Społeczne Stowarzyszenie Edukacyjno-Teatralne „Stacja Szamocin" w ramach projektu „Teatr Zajechał".
 
W programie spektakle, które przedstawią wachlarz ludzkich losów i charakterystyk: „Moskwa Pietuszki" Wieniedikta Jerofiejewa, „Mateczka" według „Matki" St. I. Witkiewicza, „Ścianananaświat" Serge'a Kribusa, „Orlando" według Virginii Woolf, „Tulla" według Güntera Grassa.
 
Repertuar:
 
2 marca 2013 r. (sobota), godz. 17.00 - „Moskwa Pietuszki" Teatr Stajnia Pegaza - Klub przy 43. bazie Lotnictwa Morskiego Gdynia, ul. Zielona, Babie Doły;
 
4 marca 2013 r. (poniedziałek), godz. 18.00 - „Moskwa Pietuszki" Teatr Stajnia Pegaza - MBP, Filia nr 13, ul. Podchorążych 10 a, Oksywie;
 
7 marca 2013 r. (czwartek), godz. 18.00 - „Mateczka" Teatr Stajnia Pegaza - MBP, Filia nr 4, ul. Porębskiego 21, Pogórze;
 
8 marca 2013 r. (piątek), godz. 18.00 - „Ścianananaświat" Teatr Stajnia Pegaza - MBP, Filia nr 1 ul. Boisko 6, Obłuże;
 
9 marca 2013 r. (sobota), godz. 19.00 - „Orlando" Teatr Stajnia Pegaza - Osiedlowy Klub Kultury SM „Bałtyk", ul. Narcyzowa 1, Witomino;
 
14 marca 2013 r. (czwartek), godz. 18.00 - „Moskwa Pietuszki" Teatr Stajnia Pegaza - MBP, Filia nr 4, ul. Porębskiego 21, Pogórze;
 
16 marca 2013 r. (sobota), godz. 17.00 - „Ścianananaświat" Teatr Stajnia Pegaza - Klub przy 43. bazie Lotnictwa Morskiego Gdynia, ul. Zielona, Babie Doły;
 
21 marca 2013 r. (czwartek), godz. 18.00 - „Ścianananaświat" Teatr Stajnia Pegaza - MBP, Filia nr 4, ul. Porębskiego 21, Pogórze;
 
22 marca 2013 r. (piątek), godz. 18.00 - „Tulla" Teatr Off de BICZ - MBP, Filia nr 1ul. Boisko 6, Obłuże;
 
23 marca 2013 r. (sobota), godz. 19.00 - „Ścianananaświat" Teatr Stajnia Pegaza - Osiedlowy Klub Kultury SM „Bałtyk", ul. Narcyzowa 1, Witomino;
 
27 marca 2013 r. (środa), godz. 18.00 - „Orlando" Teatr Stajnia Pegaza - MBP, Filia nr 14, ul. Brzechwy 3/5, Karwiny.
 
Na wszystkie spektakle wstęp wolny!
 
Projekt teatralny finansowany przez Miasto Gdynia, realizowany przez Społeczne Stowarzyszenie Edukacyjno-Teatralne „Stacja Szamocin" przy współpracy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni, Klubu przy 43. bazie Lotnictwa Morskiego Gdynia oraz Osiedlowego Klubu Kultury SM „Bałtyk".
 
Więcej informacji na stronach internetowych: http://www.gdyniakulturalna.pl/ oraz www.facebook.com/TeatrZajechalWGdyni.
 
zdjęcia ze spektakli w serwisie foto:
http://www.gdynia.pl/dlamediow/7031_83022.html

  • ikonaOpublikowano: 26.02.2013 00:00
  • ikona

    Autor: Bartosz _Matejko (2009)

ikona