Gdynia Innowacyjna

PPNT Gdynia: konkurs fotograficzny - Poznaj nas lepiej!

Fot. PPNT Gdynia

Fot. PPNT Gdynia

14.07.2020 r.

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia (PPNT Gdynia), to wizytówka Gdyni oraz miejsce, w którym innowacyjne firmy mogą efektywnie rozwijać swoje pomysły biznesowe. Na co dzień mieszkańcom Gdyni kojarzy się z charakterystycznymi hasłami, nawiązującymi do bieżących wydarzeń – Whiztalk. Nie każdy jednak, mijając charakterystyczny przeszklony kompleks, wie co tak naprawdę dzieje się w środku. Dlatego PPNT Gdynia ogłasza wakacyjny konkurs fotograficzny, w którym każdy  może zaprezentować swoje spojrzenie na Park.

- Korzystając z wakacyjnego okresu, chcemy zaprosić mieszkańców Gdyni do wspólnej zabawy i dowiedzieć się, jak nas widzą – tłumaczy Magdalena Malara-Świtońska z Działu Rozwoju i Komunikacji Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia.

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy zrobić zdjęcie Parku i umieścić je na swoim profilu na Facebooku lub Instagramie i opatrzyć je hasztagiem  #cześćPPNT / #czescPPNT. Nie ma znaczenia, czy będzie to ciekawy detal architektoniczny, fragment wnętrza lub ujęcie z lotu ptaka. Liczy się kreatywność!
- Wspomniane hasztagi są zapowiedzią serii postów, które będziemy zamieszczać na parkowym Facebooku w każdy piątek wraz z hasłem #cześćPPNT. W ten sposób chcielibyśmy przybliżyć nie tylko to co się w Parku dzieje, ale także ludzi, którzy go tworzą – dodaje Magdalena Malara-Świtońska.

Nagroda!

Dla szczęśliwego zwycięzcy organizatorzy przygotowali pakiet praktycznych i proekologicznych gadżetów do codziennego użytku, przydatnych zarówno w domu, jak i w pracy. Ponadto zwycięskie zdjęcie zostanie opublikowane w mediach społecznościowych PPNT Gdynia.
Konkurs potrwa do 6 sierpnia 2020, wyniki zostaną ogłoszone w mediach społecznościowych Parku 7 sierpnia.

Więcej szczegółów na Facebooku Pomorskiego Parku Naukowo-TechnologicznegoGdynia.