Uwaga! W sobotę PKO Gdynia Półmaraton. Sprawdź zmiany w organizacji ruchu.
Restauracja

Restauracje Chwila Moment i Mexeat

Budynek restauracji.

fot. Tom Kurek (źródło: Chwila Moment / Mexeat)

Na parterze kultowego Infoboxu znajdują się znani rezydenci gdyńskiej mapy kulinarnej -  restauracje Chwila Moment oraz Mexeat.


Chwila Moment

Przesłanie restauracji Chwila Moment jest proste i elektryzujące: "Zwolnij, zatrzymaj się na chwilę, moment, odpocznij i złap oddech rozkoszując się smakami, które dla Was przygotowaliśmy". Ilość gości celebrujących poranki i odwiedzających restaurację w porze lunchu pokazuje, że jest to bardzo trafiona dewiza.

Atmosfera kawiarenki, gdzie serwowane są specjały z różnych zakątków świata, łączy w sobie jedno przesłanie: nie ważne gdzie się budzisz - zjedź śniadanie i ciesz się początkiem dnia w dobrym stylu.

Zapraszamy na świeże bajgle według własnych kompozycji, pyszne brioche i croissanty, słodkości i wypieki sezonowe oraz selekcję śniadań zarówno na słono i słodko oraz w wersjach wegetariańskich i wegańskich. W menu nie brakuje zdrowych sałat, owocowych smoothie i orzeźwiających lemoniad. Kiedy słońce zwróci się ku zachodowi ugościmy popołudniowym kieliszkiem wina lub autorskim spritzerem w letnim ogródku.

Wystarczy Chwila Moment, by zaczarować smakiem i rozbudzić tęsknotę za kolejnym, wspaniałym porankiem.


Mexeat

Swoją energią i nieustannie pozytywnym klimatem zaprasza MEXEAT, usytuowany na piętrze Infoboxu. Energetyczny sąsiad z krainy tysiąca kaktusów, rozśpiewanych Mariachi i autentycznej meksykańskiej kuchni. Jeżeli szukacie egzotycznych tacosów, aromatycznych mięs i owoców morza, których smak podbije najlepsza Tequila i Mezcal, to jest to miejsce, którego nie można ominąć. Kolorowe wnętrze i muzyczne weekendy rozbudzą ochotę na dalekie podróże w głąb kultury latynoskiej. Viva la Mexeat!(źródło: Chwila Moment / Mexeat)

  • ikonaOpublikowano: 29.12.2017 12:46
  • ikona

    Autor: Administrator

  • ikonaZmodyfikowano: 04.05.2022 14:12
  • ikonaZmodyfikował: Paweł Jałoszewski
ikona