SZUKAJ:

WYBIERZ KATEGORIĘ
zamknij wybór kategorii

WYBRANE KATEGORIE: - wszystkie -

Kalendarz wydarzeń

Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu: „Co tu jest grane?”

Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu w programie „Co tu jest grane?”

Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu w programie „Co tu jest grane?”

Kategoria: Miejsce wydarzenia: Początek: Wstęp:
Wydarzenia muzyczne Teatr Muzyczny - Gdynia, Pl. Grunwaldzki 1 29.11.2021 17:30 Płatny, kup bilety

Zapraszamy na najnowszy program bezkompromisowego, kompletnie oszalałego muzycznego show "Filharmonia Dowcipu"! Dowcipne skecze muzyczne, perfekcyjne wykonanie i zaskakujące aranżacje w wykonaniu charyzmatycznego wirtuoza i zjawiskowego zespołu.


Tylko tutaj piękne i zmysłowe kobiety, eleganccy i czarujący mężczyźni wspólnie zawadiacko wywracają klasykę do góry nogami i tworzą rozrywkę na najwyższym poziomie. To zderzenie zapierającej dech w piersiach urody i ogromnego talentu, gdzie prawdziwy styl łączy się z poczuciem humoru.

Gospodarz widowiska, Waldemar Malicki, w towarzystwie energetycznej orkiestry i wybitnych solistów, oczarowuje i bawi, ale nie bezrefleksyjnie. Dlatego też nie zabraknie satyryczno-obyczajowych monologów wokół tak intrygujących tematów, jak prawa kobiet, tolerancja, popularne programy telewizyjne czy "medyczna" marihuana, ani muzyczno-słownych komentarzy do pojawiających się w Polsce niedorzeczności. Reprezentujemy współczesny głos „zwykłego człowieka”, w którym znajdujemy swoje odbicie, codzienne zawodowe trudności i komizm życia.

Filharmonia Dowcipu to również gratka dla wprawionych melomanów! Sięgając do klasyki w kontekście roku Moniuszkowskiego, przywołamy ‘Prząśniczkę” i zaszalejemy z „Tym zegarem starym” w wersji folk, pop, rap, a także włoskiej, francuskiej i niemieckiej. Przekonajcie się, że Moniuszko i AC/DC są sobie bliżsi niż przypuszczaliście!

Zapraszamy na dwie godziny sumarycznej zabawy, refleksji, śmiechu i świetnej, obłędnie wykonanej muzyki.
Po każdym koncercie z radością się z Państwem spotkamy i wymienimy myślami w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie „Co tu jest grane?”

  • Scenariusz i reżyseria Jacek Kęcik
  • Występują: Fortepian - Waldemar Malicki, Dyrygent - Bernard Chmielarz, Sopran - Anita Rywalska, Tenor - Marcin Pomykała
  • oraz muzycy

Czas trwania: 90-120 min.