1041 (641) 2012-03-02 - 2012-03-08

Gdynia z NORDĄ pojadą do Cannes

Gdynia weźmie udział w Międzynarodowych Targach Inwestycyjnych MIPIM, które odbędą się w dniach 6-9 marca w Cannes we Francji. Swoje oferty inwestycyjne Miasto zaprezentuje wraz z gminami tworzącymi Metropolitalne Forum Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów NORDA. Towarzyszyć im będą partnerzy komercyjni: Dalmor SA/Grupa Polski Holding Nieruchomości SA, Stocznia Remontowa NAUTA SA, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o., Zarząd Morskiego Portu Gdynia SA, Invest Komfort SA, Allcon SA, Nova Investment Sp. z o.o.
W Cannes ofertę terenów inwestycyjnych Miasta Gdyni oraz partnerów prezentować będzie Invest in Pomerania - inicjatywa pod patronatem marszałka województwa Mieczysława Struka, dzięki której promowana jest wspólna polityka rozwojowa regionu.
Targi MIPIM w Cannes to największe targi nieruchomości i inwestycji na świecie. Odbędą się po raz 23. Planuje je odwiedzić ok. 4000 inwestorów z całego świata oraz ok. 19000 wystawców. Targi cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród przedstawicieli samorządów i firm, jak i klientów poszukujących powierzchni usługowo-przemysłowych, biurowo-mieszkalnych oraz produkcyjnych na całym świecie. 

ikona