1041 (641) 2012-03-02 - 2012-03-08

Warto przyjść do „TEA-TRALNEJ”

Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni, ul. Bema 26, www.tea-tralna.pl, tel: 666 553 553:

3.03.2012 r. godz. 22.02 z cyklu „TEA-TRALNA NOCĄ czyli klubowo na scenie teatru".

Co tydzień Teatralna gości DJ-i oraz muzyków tworzących przeróżne odmiany klubowych dźwięków. Udowodniają oni, że muzyka rozrywkowa to prawdziwa sztuka. Ta zaś, podobnie jak wino, herbata, kawa i wszystko inne, poddana może być w stylowy i przyjemny sposób. Przywołujemy dawne kawiarniane tradycje podane w nowoczesnym klubowym stylu.
W marcu za gramofonami staną: Grall, BreakOn, T-Skee, Omer i wielu innych. Najbliższe klubowe wieczory w Tea-tralnej to nie tylko towarzyskie spotkania przy stoliku z graną na żywo muzyką w tle, ale również atrakcje kulturalne, takie jak pokaz filmów klasy B, wernisaż Patrycji Podkościelny, spotkanie z uczestnikami festiwalu PROGRESSteron czy pokazy winiarskie. To propozycja dla wszystkich tych, którym marzy się sobotnia noc przy drinku lub butelce wina, spędzona w miłej atmosferze, zachęcającej do swobodnej rozmowy.
Wstęp wolny.

4.03.2012 r. godz. 11.00 z cyklu „TEATRALNY PORANEK DLA DZIECI" Teatr KLAPA „BYCZEK FERNANDO".

Kminek i Koperek zapraszają wszystkie dzieci w podróż po Hiszpanii. Tam czeka na nich Byczek Fernando, który wcale nie lubi i nie chce walczyć na arenie, za to chętnie wącha stokrotki, bławatki i inne kwiatki... Ponadto, ten sympatyczny zwierz przygotuje dla dzieci różne gry i konkursy, zatem na pewno podbije serca wszystkich przybyłych! Gdyby wszystkie byki, byczki i byczątka na świecie były takie jak nasz Fernando, świat byłby inny. Wszyscy by się kochali i żyli w przyjaźni. Tea-tralna zaprasza wszystkie dzieci do wspaniałej zabawy na małej scenie Teatru Miejskiego w Gdyni, a rodziców na doskonałą kawę i herbatę.
Wstęp 10 zł.

5.03.2012 r. godz. 20.30 z cyklu „MUZYKA W TEATRZE" FONOVEL.

Zespół wielokrotnie doceniony przez publiczność i dziennikarzy. Promowana płyta „Good Vibe" gościła w wielu rozgłośniach radiowych utrzymując się przez kilka tygodni w czołówce zestawienia list przebojów. Fonovel to charakterystyczne trio ze śpiewającym na stojąco perkusistą na czele, który kołysze wraz z kolegami mocną rytmiką piosenek. Ascetyczny rytm, energetyczne gitary oraz pulsujące partie legendarnego instrumentu Moog, czyli eleganckie melodie, zgrabnie ujęte w piosenki z gatunku elektro pop rocka. Zespół FONOVEL powstał w 2009 roku. Jego skład tworzą znani muzycy biorący wcześniej udział w wielu docenianych produkcjach muzycznych: L. Stadt, 19 Wiosen, Blisko Pola, Been Zeen. Charakterystyczne trio - jak mawiają niektórzy. Obok ich twórczości nie sposób przejść obojętnie.
Wstęp 10 zł. 

ikona