1200 (1000) 2015-07-10 - 2015-07-30

Menu artystyczne U Muzyk’uff

Cafe&Art U Muzyk’Uff (ul. Derdowskiego 9-11) zaprasza:
- w środę, 15.07.2015 r. o godz. 20.00 na After z zespołem PULLOVER- soul, funky, jazz. Wspólne granie, imprezowanie i dyskusje o wszystkim i o niczym. Na scenie będzie oczywiście sprzęt do dyspozycji muzyków.
Wstęp wolny;
- w czwartek, 16.07.2015 r. o godz. 20.00 - Zagan Acoustic „Folk&Roll".
Jak bardzo ciekawe mogą okazać się inspiracje muzyką folkową? Czy swego rodzaju muzyczna „Cepelia” może być absorbująca? Odpowiedzią na te pytania jest z pewnością koncert kwartetu instrumentalnego Zagan Acoustic złożonego z absolwentów Akademii Muzycznej w Gdańsku. Siedmiu polskich kompozytorów stworzyło z myślą o zespole szereg wyjątkowych kompozycji. Zaczynem do ich powstania była muzyka ludowa z różnych regionów Polski i świata. Utwory te zarejestrowano na płycie „Folk & Roll’ – część z nich usłyszymy na koncercie.
Dopełnieniem programu będą m.in. „Ave Maria” Astora Piazzolli i autorskie kompozycje zespołu wśród nich „Minimalna muzyka”  zawierająca cytat ze średniowiecznej sekwencji „Dies Irae” czy „Zima” będąca ukłonem w kierunku mistrza muzyki barokowej AntoniaVivaldiego.
Wykonawcy:  
Zagan Acoustic w składzie: Paweł Zagańczyk – akordeon, Joachim Łuczak –skrzypce, Andrzej Wojciechowski – klar net, Jarosław Stokowski– kontrabas.
Bilety w sprzedaży U Muzyk'uff, ul. Derdowskiego 9/11. Cena - przedsprzedaż 20 zł, w dniu koncertu 30 zł.
Patronat medialny Radio Gdańsk, trojmiasto.pl, jazzsoul.pl, etherjazzu.pl, radiojazz.fm, Slow life Food&Garden, gogdynia.pl, eratuszgdynia.pl, Kurier Gdyński i miastokultury.pl.
- 18.07.2015 godz. 20.00 - After z ŁYCZACZA - bossa nova, latin jazz.
Tuż po koncercie w Gdynia InfoBox after z zespołem ŁYCZACZA- jednym z artystów występujących w ramach tegorocznego Ladies' Jazz Festival.
Zapraszamy do nas na wspólne granie, imprezowanie i dyskusje o wszystkim  i o niczym. Na scenie będzie oczywiście sprzęt do dyspozycji muzyków.
Wstęp wolny.

ikona