Aktualności

Rekrutacja do Virtual Gdynia Business Week 2020

Plakat Virtual Gdynia Business Week 2020

Plakat Virtual Gdynia Business Week 2020

Od 2009 roku organizujemy dla uczniów szkół średnich program edukacyjny Gdynia Business Week. Przez te wszystkie lata byliśmy świadkami niesamowitego rozwoju uczestników naszego projektu, co napawało nas dumą i radością, że nasz projekt pomógł im rozwinąć skrzydła, a niejednokrotnie przełamać największe bariery, z którymi się zmagali.

W tym roku znaleźliśmy się w nowej rzeczywistości. Wiemy, jak wiele osób czeka na kolejną edycję Gdynia Business Week, dlatego z radością ogłaszamy, że rusza rekrutacja do VIRTUAL GDYNIA BUSINESS WEEK 2020!

Warsztaty odbędą się w dniach 03-06 sierpnia 2020 r. przy pomocy  platform internetowych, całkowicie online! Wystarczy włączyć komputer, kamerkę i… czerpać wiedzę oraz motywację od międzynarodowej kadry, która pomoże uczestnikom odnaleźć w sobie nowe talenty i mocne strony – nie tylko biznesowe.

Uczestnicy zostaną podzieleni między grupy wraz z zagranicznymi rówieśnikami, dzięki czemu nowa formuła GBW będzie oferowała jeszcze bardziej międzynarodowe środowisko niż dotychczas. Językiem komunikacji ze wszystkimi uczniami i instruktorami będzie wyłącznie język angielski. Z tego  względu wszyscy uczestnicy muszą posługiwać się tym językiem na wysokim poziomie (B2/C1).

Program Virtual Gdynia Business Week jest częścią amerykańskiego programu Washington Business Week, dlatego ramy czasowe zajęć będą uzależnione od lokalnego czasu stanu Washington i będą przypadać na godz. 18:00 – 23:00 polskiego czasu. Poza tymi godzinami, uczestnicy będą jeszcze realizować małe „prace domowe”, które będą miały za zadanie „obudzić” ich kreatywność poprzez atrakcyjne wyzwania i zabawy.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o programie Virtual Gdynia Business Week – zapraszamy do odwiedzenia zakładki – O PROGRAMIE.

Zapisy ruszają dziś i potrwają do 15 lipca – lub do wyczerpania miejsc!

Więcej szczegółów dotyczących zapisów w zakładce REKRUTACJA.

  • ikonaOpublikowano: 16.06.2020 08:00
  • ikona

    Autor: Milena Pawlak (m.pawlak@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 16.06.2020 08:16
  • ikonaZmodyfikował: Milena Pawlak
ikona