Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców
Co nowego

Gdynianin złotym medalistą Bałtyckiej Olimpiady Informatycznej

Reprezentacja Polski na Bałtycką Olimpiadę Informatyczną w Rostoku. Błażej Magnowski w dolnym rzędzie drugi od prawejUczeń III Liceum Ogólnokształcącym w Gdyni Błażej Magnowski zdobył złoty medal na 19. Bałtyckiej Olimpiadzie  Informatycznej, rozgrywanej w dniach 8 - 12 kwietnia 2013 w Rostoku (Niemcy). Błażej jest uczniem III klasy o profilu matematyczno-informatycznym. Do zawodów przygotowywał go nauczyciel informatyki Ryszard Szubartowski. Gratulujemy obu Panom!

W olimpadzie wystartowało 54 zawodników z 9 państw (Szwecji, Polski, Łotwy, Litwy, Estonii, Finlandii, Niemiec, Norwegii i Danii). Polacy zdominowali rywalizację. Sześcioosobowa reprezentacja w całości uplasowała się w pierwszej dziesiątce zawodów, zdobywając sześć złotych medali.
 

ikona

Najnowsze