Co nowego

Lepsza praca i zarobki po „trzydziestce”

Projekt rusza już w stycnziu 2020 roku

Projekt rusza już w stycnziu 2020 roku

Skończyłeś/skończyłaś 30 lat? Pracujesz, ale zarabiasz niewiele i potrzebujesz zmiany w swoim życiu zawodowym? Mieszkańcy Gdyni, ale i Sopotu, Gdańska, powiatu puckiego oraz powiatu wejherowskiego od stycznia będą mogli skorzystać z możliwości podniesienia swoich kompetencji.

„30+ na start” - pod taką nazwą od stycznia 2020 roku rusza projekt dla mieszkańców Gdyni, Sopotu, Gdańska oraz powiatów puckiego i wejherowskiego, których zarobki nie przekraczają wysokości minimalnego wynagrodzenia.

Główne założenie to wsparcie i nowe możliwości dla osób, które chcą polepszyć swoją sytuację – zyskać stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasowym, zdobyć nowe umiejętności i kwalifikacje, które pozwolą znaleźć lepiej płatną pracę lub awansować. Projekt jest kierowany do osób, które skończyły 30 lat i pracują na umowie o pracę, umowie krótkoterminowej, umowie zlecenie lub o dzieło. Będzie można bezpłatnie uczestniczyć w kursie podnoszącym kwalifikacje lub kompetencje zawodowe.

Wkrótce, w styczniu 2020 roku rusza rekrutacja. Uczestników do projektu mogą zgłaszać również sami pracodawcy. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowych informacji dla mieszkańców Gdyni udziela Biuro Projektu:

Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości
ul. 10 Lutego 24, 81-364 Gdynia
e-mail: projektzit@gdynia.pl
tel. 58 668 20 32, 58 668 20 30, 58 668 20 26

ikona

Najnowsze