Uwaga! W sobotę PKO Gdynia Półmaraton. Sprawdź zmiany w organizacji ruchu.
Co nowego

Złote godło dla gdyńskiego Wirtualnego Urzędnika

Miasto Gdynia otrzymało Złote Godło Najwyższa Jakość Quality International 2012 za Wirtualnego UrzędnikaMiasto Gdynia otrzymało Złote Godło "Najwyższa Jakość Quality International 2012" za Wirtualnego Urzędnika. Organizatorem konkursu jest redakcja "Forum Biznesu".

Miasto otrzymało nagrodę w kategorii "Q1 services" za usługi najwyższej jakości. Godło jest potwierdzeniem, że laureat stosuje najwyższe standardy.

Program e-Urzędnik ułatwia mieszkańcom i przedsiębiorcom dostęp do zasobów informacji o usługach świadczonych przez Urząd Miasta. Wirtualny Urzędnik, a właściwie Urzędniczka, działa od kwietnia 2012 r. i ma bardzo dużo pracy. Do końca czerwca w serwisie Biuletynu Informacji Publicznej odnotowano ponad 120 tys. wizyt użytkowników. Urzędniczka przeprowadziła ok. 7 tys. rozmów (80 dziennie), a użytkownicy zadali prawie 35 tys. pytań (średnio 400 dziennie). Najczęściej interesowały ich sprawy związane z dowodami osobistymi oraz pojazdami - rejestracją, wymianą dowodu rejestracyjnego.

Wiceprezydent Gdyni Michał Guć przyjmuje certyfikat przyznania Złotego Godła Najwyższej Jakości Quality International 2012 / fot. Michał KowalskiInnowacyjna technologia, stworzona przez firmę InteliWISE S.A z siedzibą w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni, już cieszy się dużym zainteresowaniem innych miast.

Program Najwyższej Jakości Quality International 2012 jest skierowany do działających na terytorium Polski instytucji, producentów i usługodawców posiadających czytelną politykę jakości. Jego celem jest promowanie skutecznych metod zarządzania jakością oraz wyróżnianie tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie. Program jest realizowany pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Klubu Polskiego Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Wirtualna Urzędniczka - zrzut ekranowy 

fot. Michał Kowalski

  • ikonaOpublikowano: 02.07.2012 00:00
  • ikona

    Autor: Michał Kowalski (2011)

ikona

Najnowsze