Społeczeństwo

Adoptuj mnie. Poznaj podopiecznych „Ciapkowa”

Poznaj, pokochaj i adoptuj (grafika: Marta Toczek i Zofia Różycka)

Poznaj, pokochaj i adoptuj (grafika: Marta Toczek i Zofia Różycka)

„Łapy, łapy, cztery łapy, a na łapach pies kudłaty”. Albo kot, bo przecież o nich też nie możemy zapominać. We współpracy z gdyńskim schroniskiem „Ciapkowo” ruszamy z nowym cyklem. Od dzisiaj w naszych mediach społecznościowych będziemy wam pokazywać podopiecznych schroniska, którzy szukają nowego domu. I swojego człowieka.

 
Adopcja zwierzaka ze schroniska to czasami bardzo trudna, ale przede wszystkim odpowiedzialna decyzja. Nie można jej podejmować pod wpływem chwili czy kaprysu. Natomiast jeśli ktoś myśli o tym poważnie, to spieszymy z pomocą.

Od dzisiaj w naszych mediach społecznościowych (na Facebooku, Instagramie, Tik Toku, YouTube oraz X) sukcesywnie będziemy prezentować sylwetki podopiecznych OTOZ Animals – Schronisko „Ciapkowo” w Gdyni. Może jak ich bliżej poznacie, to zakochacie się od pierwszego wejrzenia?

Siostry Zita i Zunia


Zita i Zunia to dwie urocze, choć trochę wystraszone siostry. Zostały znalezione razem. Jedna z nich była w ciąży i to właśnie w schronisku urodziła szczeniaczki. Na szczęście maluchy znalazły już nowe domy. Za to siostry wciąż czekają na odpowiedniego człowieka.

Suczki są ze sobą bardzo zżyte, dlatego szukają jednego, wspólnego domu. Chcecie wiedzieć o nich więcej? Skontaktujcie się z pracownikami „Ciapkowa”.

Jak adoptować zwierzaka?


O procedurze adopcji najlepiej wiedzą pracownicy schroniska. Dlatego w tej kwestii należy się kontaktować bezpośrednio  z „Ciapkowem” pod nr tel. 58 622 25 52 lub drogą mailową: schronisko@ciapkowo.pl.

Więcej informacji znajdziemy też na stronie internetowej instytucji lub Facebooku.

Przy okazji przypominamy, że w biuletynie Ratusz od dawna prezentujemy sylwetki podopiecznych gdyńskiego schroniska, dlatego zachęcamy do lektury.

Kontakt

  • ikonaOpublikowano: 16.02.2024 13:00
  • ikona

    Autor: Magdalena Śliżewska (m.slizewska@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 16.02.2024 13:38
  • ikonaZmodyfikował: Agnieszka Janowicz
ikona

Zobacz także