Uwaga! Od 10 do 15 czerwca nastąpi przerwa w dostawie ciepła na potrzeby ciepłej wody do 6 dzielnic Gdyni. Szczegóły w komunikacie.
Aktualności

Biuro Miejskiego Konserwatora Zabytków zaprasza wolontariuszy!

Biuro Miejskiego Konserwatora Zabytków zaprasza wolontariuszy!

Biuro Miejskiego Konserwatora Zabytków zaprasza wolontariuszy!

Biuro Miejskiego Konserwatora Zabytków zaprasza zainteresowane osoby do pomocy podczas obrad 6. międzynarodowej konferencji naukowej „Modernizm w Europie – modernizm w Gdyni”, która odbędzie się w dniach 24-26 maja 2018 r. w Centrum Konferencyjnym Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni.
 
Jeżeli chcesz zdobyć cenne doświadczenie i odkryć tajniki organizacji dużego wydarzenia „od kuchni”, jeżeli jesteś osobą odpowiedzialną, samodzielną i gotową do podejmowania działania – szukamy właśnie Ciebie!
 
Zależy nam na osobach dyspozycyjnych w przeddzień konferencji, podczas obrad oraz sobotniego spaceru, w dniach 23-26 maja br. Szczegółowych informacji udziela Biuro Miejskiego Konserwatora Zabytków w Gdyni (zabytki@gdynia.pl, tel. 58 668 83 43). Więcej o konferencji: www.gdynia.pl/modernizm
 
Na zgłoszenia czekamy do 18 maja br. Napisz parę słów o sobie na zabytki@gdynia.pl i bądź częścią zespołu międzynarodowej konferencji!

  • ikonaOpublikowano: 27.04.2018 13:55
  • ikona

    Autor: Anna Częścik (a.czescik@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 30.04.2018 10:51
  • ikonaZmodyfikował: Alina Limańska - Michalska
ikona