Uwaga! W sobotę PKO Gdynia Półmaraton. Sprawdź zmiany w organizacji ruchu.
2009

11. Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów 10.edycja Nagrody Kolosy20-22 marca 2009 r.
Hala Sportowo-Widowiskowa GDYNIA
ul. Kazimierza Górskiego 8


Wielkim sukcesem zakończyły się XI Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów KOLOSY 2008. Frekwencja widzów przewyższyła oczekiwania organizatów, którzy ku wielkiemu zadowoleniu w sobotę zdecydowali się udostępnići dwa dodatkowe boczne sektory. W Hali Sportowo-Widowiskowej GDYNIA zgromadziło się prawie 2,5 tys. widzów.
Mamy nadzieję, że również w przyszłym roku nasz program spotka się z tak dużym zainteresowaniem :-)

W przerwach można było zakupić sprzęt turystyczny, branżowe magazyny oraz książki, które często można było okrasić autografem autora. Dodatkowo ekspozycja przed halą była przeznaczona do zwiedzania: samochód z wyprawy Romualda Koperskiego, quady, pontony, samochody terenowe. Na samej płycie boiska można było spróbować swoich sił we wspinaczce na ściance pod bacznym okiem instruktorów.

Również seminaria w małej sali w holu okazały się strzałem w dziesiątkę. W przerwach zaproszeni goście w sali seminaryjnej opowiadali jak przygotować się do podróży, jakie są niebezpieczeństwa zdrowotne podróżowania w różne rejony świata, jak powinna kobieta samotnie bezpiecznie podróżować. Przygotowane wystawy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Zachęcamy do obejrzenia fotoreportażu. tutaj
Do zobaczenia za rok!

ikona