Aktualności

Nowość podczas Kolosów: punkt opieki dla dzieci

Punkt opieki dla dzieci podczas Kolosów będzie dostępny w sobotę (23.03) i niedzielę (24.03)

Punkt opieki dla dzieci podczas Kolosów będzie dostępny w sobotę (23.03) i niedzielę (24.03)

To dobra wiadomość dla rodzin z dziećmi. Podczas tegorocznej edycji Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów będzie działał punkt opieki dla milusińskich. Gdzie? W niepublicznym przedszkolu Mały Einstein, które znajduje się naprzeciwko Polsat Plus Areny Gdynia. Przypomnijmy, że święto podróżników potrwa od 22 do 24 marca.

 
Już w przyszłym tygodniu pociągi zmierzające do Gdyni ze wszystkich zakątków kraju wypełnią się podróżniczą bracią. W piątek, 22 marca rozpocznie się największy europejski festiwal poświęcony podróżom i eksploracji – Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów, podczas których wręczone zostaną statuetki Kolosy. Szczegółowy program spotkań, finałów i atrakcji na dużej sali hali Polsat Plus Arena Gdynia znajdziemy na stronie gdynia.pl.

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. W czasie wydarzenia będzie funkcjonował punkt opieki dla dzieci. Gdzie? W niepublicznym przedszkolu Mały Einstein przy ul. Kazimierza Górskiego 3 (naprzeciwko Polsat Plus Areny Gdynia, wejście od strony torów).

Ważne informacje


Punkt opieki dla dzieci w przedszkolu Mały Einstein będzie dostępny w następujących terminach:

  • 23 marca (sobota) w godzinach 10.00-18.00,
  • 24 marca (niedziela) w godzinach 10.00-16.00.

Do punktu będą przyjmowane dzieci w wieku od 2,5 do 7 lat. Zapisy trwają do 21 marca. Formularz znajdziemy na stronie: https://docs.google.com. Kartę zgłoszenia można również pobrać z załącznika poniżej.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. Natomiast w przypadku wolnych miejsc, można spokojnie zapisać dziecko w godzinach funkcjonowania punktu opieki.

  • ikonaOpublikowano: 13.03.2024 14:37
  • ikona

    Autor: Magdalena Śliżewska (m.slizewska@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 14.03.2024 08:36
  • ikonaZmodyfikował: Estera Grubert
ikona

Zobacz także