Społeczeństwo

Wybierz voucher w Gdyni

Wybierz voucher w Gdyni

Wybierz voucher w Gdyni

05.07.2020 r.

W myśl idei „kup teraz – wykorzystaj później” gdyńscy hotelarze, restauratorzy i organizatorzy czasu wolnego proponują zakup voucherów z bonusem do wykorzystania w przyszłości.
 
Planujący wakacje w Gdyni turyści, ale też wpadający tu na dłuższy lub krótszy moment mieszkańcy Trójmiasta i Pomorza, czy wreszcie sami gdynianie, mogą już teraz wykupić na platformie moment.pl nocleg w hotelu, posiłek w restauracji lub bilet do muzeum. Dzięki temu otrzymają bon na dodatkową usługę. Zakupiony voucher może być atrakcyjnym prezentem, na wykorzystanie którego mamy aż 12 miesięcy.
 
Na jakie bonusy mogą liczyć chętni na skorzystanie z najnowszej oferty gdyńskiej branży turystycznej? Wartość bonu zależy oczywiście od ceny usługi, jaką się wykupi. Może to być dodana do ceny noclegu wizyta w hotelowym SPA, kawa po kolacji, czy tańszy dodatkowy bilet do muzeum.
Przed zakupem usługi warto przejrzeć wszystkie gdyńskie oferty na moment.pl, by dobrać ją optymalnie do swoich preferencji oraz porównać jakość i ceny usług oraz wartość „gratisu”.
 
- Pomoc gdyńskim firmom w sytuacji braku dochodów, braku perspektyw na dochody, stojących przed wizją utraty płynności finansowej i zagrożenia bankructwem to dla miasta była absolutna konieczność. Stąd jeszcze w czasie „zamrożenia” gospodarki poszukiwaliśmy razem z gdyńską branżą turystyczną projektu dającego przedsiębiorcom szybką korzyść ekonomiczną. Analizowaliśmy rozwiązania podejmowane przez tę właśnie branżę w kraju i zagranicą, konsultowaliśmy i sprawdzaliśmy zainteresowanie gdyńskich hotelarzy, restauratorów, menedżerów obiektów kultury i organizatorów czasu wolnego. Propozycja vouchera do wykorzystania w przyszłości przez odwiedzających Gdynię turystów oraz mieszkańców spotkała się zainteresowaniem - mówi Katarzyna Gruszecka Spychała, wiceprezydent Gdyni ds. gospodarki. - Do współpracy przy projekcie „Wybierz voucher w Gdyni” poszukiwaliśmy platformy internetowej posiadającej potwierdzone doświadczenie, aktywnie działającej i odnoszącej sukces w sprzedaży „vouchera na realizację usług w przyszłości” w aktualnym, bardzo trudnym czasie pandemii. Udało się zainteresować gdyńskim projektem, a następnie podjąć współpracę z firmą Versum, która na platformie moment.pl przygotowuje ofertę gdyńskiej branży turystycznej w formie vouchera do wykorzystania w ciągu roku od daty nabycia.

Momentalna rezerwacja 

Moment.pl to największy, ogólnopolski portal i aplikacja mobilna do rezerwacji wizyt online, powstała z myślą o branży beauty, ale angażująca się także w inne projekty. Skupia oferty ponad 30 tysięcy najlepszych salonów fryzjerskich, gabinetów kosmetycznych oraz SPA. Nominowana do nagrody Mobile Trends Awards 2019 oraz zdobywca nagród: Innowacja LNE, Diamenty Beauty.
Rezerwacja na platformie to tylko trzy kliknięcia, a aplikacja przypomina o zbliżającym się terminie wybranej usługi.
 
- Bony na różnego rodzaju usługi to teraz bardzo popularna forma docierania do klienta. Firma zarabia dziś, a nabywca bonu może skorzystać z niego wtedy, kiedy najbardziej mu to odpowiada. W czasie kryzysu wiele osób kupowało, i nadal kupuje, bony także po to, aby wspierać ulubione firmy, i to nie tylko w branży beauty, ale także w wielu innych sektorach – mówi Sebastian Maśka, prezes firmy Versum właściciela moment.pl. - Propozycja współpracy przy projekcie „Wybierz voucher w Gdyni” jest dla nas ciekawym doświadczeniem, bo udostępniamy nasze narzędzie biznesom spoza branży, dla której zostało stworzone. Podobnie było, gdy dołączyliśmy do kampanii #wspieramywsieci. Cieszy nas, że swoją pracą możemy wspierać przedsiębiorców, dlatego oprócz akcji związanych z sektorem hair&beauty, w czasie kryzysu chętnie dołączamy także do innych inicjatyw.
 
Miasto Gdynia wesprze akcję „Wybierz voucher w Gdyni” ogólnopolską kampanią reklamową i zaprasza przedsiębiorstwa branży turystycznej do współpracy przy projekcie.
Katarzyna Gruszecka-Spychała: - Jesteśmy przekonani, że projekt „Wybierz voucher w Gdyni” będzie cieszył się zainteresowaniem, bo oferta turystyczna Gdyni jest niezmiennie wyjątkowa, wysokiej jakości, a obecnie spełniająca wszelkie zasady bezpieczeństwa higienicznego i sanitarnego.
 
„Wybierz voucher w Gdyni” - nie odkładaj decyzji na później! – na moment.pl/voucherwgdyni