1002 (602) 2011-05-13 - 2011-05-19

Laureaci Olimpiady „Myśli Jana Pawła II”

15 kwietnia 2011 roku w Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Suwałkach odbył się finał Ogólnopolskiej Olimpiady „Myśli Jana Pawła II". Do etapu Ogólnopolskiego Ogólnopolskiej Olimpiady „Myśli Jana Pawła II" przystąpiło 56 uczniów, z gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych wyłonionych w Etapie Wojewódzkim. Laureatami olimpiady w kategorii gimnazjów zostali:
Michał Zając z Zespołu Szkół nr 3 w Nisku; Eliza Sobocińska z Gimnazjum nr 24 przy III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni; Anna Górzkowska z Zespołu Szkół nr 1 w Żelechowie; Anna Rumowska z Gimnazjum nr 1 w Zespole Szkół nr 1 w Łosicach; Klaudia Sala z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jasionce; Ewa Szwabowicz z Gimnazjum nr 24 przy III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni; Anna Karwowska z Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Białej Piskiej; Rafał Oleksiuk z Gimnazjum nr 2 w Siemiatyczach; Joanna Kuklińska z Publicznego Gimnazjum nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Sługi Bożego Jana Pawła II w Białymstoku; Monika Wójcik z Gimnazjum w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Brzeźnicy; Monika Hanusko z Zespołu Szkół Samorządowych w Starych Juchach; Marta Kaplińska z Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Suwałkach;
Laureatami olimpiady w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zostali:
Anna Bednarz z Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie; Karolina Chwajoł z Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie; Małgorzata Kamińska z Zespołu Szkół nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie; Małgorzata Odachowska z Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem; Marlena Ciołko z Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu; Marcin Owczarek z Liceum Ogólnokształcącego Nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu; Violetta Koik z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Strzelcach Opolskich; Maria Szandrach z III Liceum Ogólnokształcącego im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni; Emilia Brzęk z I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Żywcu; Marta Szczyglińska z Liceum Ogólnokształcącego im mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu.