Enea IRONMAN Gdynia już 8 sierpnia! Sprawdź zmiany w organizacji ruchu.  Enea IRONMAN Gdynia już 8 sierpnia! Sprawdź zmiany w organizacji ruchu.
1003 (603) 2011-05-20 - 2011-05-26

30. rocznica utworzenia „Leśnej Szkółki”

Niezależny Krąg Instruktorów Harcerskich „Leśna Szkółka" ma już 30 lat. W związku z rocznicą zaprasza 22 maja 2011 r. o godz. 17.00 do chaty edukacyjnej Nadleśnictwa Gdańskiego w Gdyni Marszewie.
Zaproszenie kierowane jest do osób, które należały do Kręgu „Leśna Szkółka" zarówno w ramach ZHP jako niezależnej organizacji, Kręgu Starszego Harcerstwa „ZHR - Drzewo Pokoju", do Bractwa Agłona w ramach KH „LS - Drzewo Pokoju", a także członków NHHP „LS - Kaszuby" w Szwecji oraz Harcerskiej Gromady Wilków a także do osób związanych przez sympatię lub więzy rodzinne.
Osoby zainteresowane uczestnictwem w obchodach proszone są o potwierdzenie do 21 maja 2011 roku na adres mailowy: majawie@gmail.com. Koszt udziału: 20 zł.
Spotkanie ma być okazją do wspominania, integracji i będzie miało luźny charakter.
NKIH „Leśna Szkółka" jest jedną z czterech organizacji harcerskich działających na terenie trójmiasta (obok ZHP, ZHR oraz KH „LS - Drzewo Pokoju"). Metodycznie nawiązuje on do tradycji polskiego harcerstwa oraz idei Baden-Powella i Setona. Organizacja ta skupia w Harcerskim Związku Drużyn ponad 200 harcerek, harcerzy i zuchów.