1003 (603) 2011-05-20 - 2011-05-26

I Urodziny Sceny Studenckiej

Urodziny Sceny Studenckiej to spotkanie studentów związanych ze Sceną, którzy przyczynili się do jej powstania, jak również spotkanie wszystkich miłośników działań teatralnych odbywających się w Centrum Kultury w Gdyni w ostatnim roku. Podczas wieczoru teatralno-muzycznego zapraszamy na trzy odsłony talentów aktorskich.
Piosenki aktorskie w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza przesycone emocjami, humorem i refleksją m.in. zespołu Lombard, Coma, Jacques'a Brela czy Grupy Rafała Kmity. Wiersze K. I. Gałczyńskiego opisujące czasy artystycznej bohemy w nawiązaniu do współczesności z dużą dozą dystansu i specyficznego poczucia humoru właściwego poezji autora. Reżyserem tej części jest Maciej Konopiński, ceniony pedagog Studium Wokalno-Aktorskiego i aktor Teatru Wybrzeże oraz reżyser. Część trzecia to utwory z musicali: „Cabaret", „Taniec Wampirów" oraz „Jekyll and Hyde". Program w wykonaniu studentów i absolwentów Studium Wokalno-Aktorskiego.
Koordynator Sceny Studenckiej - Piotr Plichta.
Wielość języków, kultur i interpretacji muzycznych połączonych w całość zobaczyć będzie można 30 maja 2011 r. (poniedziałek) o godz. 19.00 w Centrum Kultury w Gdyni, ul. Łowicka 51.
Bilety: 10 zł - do nabycia w Centrum Kultury w Gdyni, rezerwacja pod nr tel.: 58 664 73 77 lub biuro@ckgdynia.pl.