Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
1004 (604) 2011-05-27 - 2011-06-02

Laureaci konkursu „Opowieści z morskich fal”

Młodzieżowy Dom Kultury ma przyjemność poinformować, że V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Opowieści z morskich fal... ryby Morza Bałtyckiego" zorganizowany w ramach obchodów 85-lecia nadania praw miejskich Gdyni został rozstrzygnięty. Na konkurs wpłynęło 201 prac z 19 szkół i placówek wychowania pozaszkolnego z całej Polski.
W kategorii wiekowej 7 - 9 lat zwyciężyli:
I miejsce - Natalia Grzesicka z Młodzieżowego Domu Kultury w Stargardzie Szczecińskim, II miejsce - Aleksandra Zborowska z Młodzieżowego Domu Kultury w Słupsku, III miejsce - Sandra Beger z Pracowni Plastycznej Kameleon z Rybnika.
W kategorii wiekowej 10 - 12 lat zwyciężyli:
I miejsce - Dalia Rusinowicz z Młodzieżowego Domu Kultury w Stargardzie Szczecińskim, II miejsce - Weronika Walczyna z Zespołu Szkół w Białce k. Radzynia Podlaskiego, III miejsce - Kaja Willich z Młodzieżowego Domu Kultury w Słupsku.
W kategorii wiekowej 13 - 15 lat zwyciężyli:
I miejsce - Dominika Żemier z Młodzieżowego Domu Kultury w Stargardzie Szczecińskim, II miejsce - Natalia Ringwelska z Chojnickiego Domu Kultury, III miejsce - Michalina Szumiło z Młodzieżowego Domu Kultury w Słupsku.
W kategorii wiekowej 16 - 18 lat nagród nie przyznano.
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnych edycjach konkursu. 

ikona